Столичний камбек. Динамо за 3 хвилини виграє Суперкубок у Шахтаря!

В Одесі Динамо і Шахтар розіграли Суперкубок України.

До відкриття футбольного сезону в Україні (не беремо до уваги матч Ворскла – Зоря, який відбувся раніше, через календар Зорі у Лізі Європи) Динамо і Шахтар підійшли з оновленнями. У киян у старті з’явився Олександр Караваєв, який змінив у основі Віктора Циганкова, а Шахтар мав нові обличчя на тренерському містку, де тепер головує португалець Каштру.

FC Dynamo Kyiv без Циганкова, але з Гармашем🔥У FC SHAKHTAR Болбат теж грає правого захисника👇

Опубліковано FootballHub Неділя, 28 липня 2019 р.

Команди без розвідки розпочали матч і за першої ж помилки опонента намагалися загострювати біля чужих воріт.

Близьким до гола був Марлос. Миколенко обрізав команду своєю неточною передачею, Марлос підхопив м’яч і пробив у дальню дев’ятку воріт Бойка – сейв від голкіпера Динамо.

Кияни відповіли класною атакою флангом. Вербича знайшли довгим пасом, словенець увірвався до штрафного майданчика і прострілив – Бсєсєдін до м’яча не дістався, а було дуже небезпечно!

Супершанс втратив Вербич на 26 хвилині. Караваєв віддав на Гармаша, який спочатку не зумів відпасувати на Бєсєдіна, а потім повернув назад на Караваєва – простріл на Вербича і удар словенця з 8 метрів. Степаненко врятував Шахтар, заблокувавши політ м’яча.

За декілька хвилин Бєсєдін після паса Шепелєва пробивав у ближню дев’ятку воріт Пятова – голкіпера Шахтаря м’яч спокійно забрав.

Підопічні Каштру зрозуміли, що треба відводити гру від своїх воріт, і пішли в атаку. Там вирізнявся Ісмаїлі, який раз по раз вривався у штрафний майданчик Динамо. Одного разу бразилець мав дуже хорошу нагоду, щоб відкрити рахунок, але у ближньому бою переграти Дениса Бойка йому не вдалося.

Що не зробив Ісмаїлі, зробив Алан Патрік. Опорник донецької команди упродовж першої половини зустрічі був помітним лише у відборі м’яча, але у компенсований до першого тайму час саме він став героєм Шахтаря.

Фото ФК Шахтар

Подача з кутового від Марлоса завершилася панікою у штрафному майданчику Динамо, яку намагався розрядити Бєсєдін. Нападник киян, лежачи, вибивав м’яч і вийшло це в нього не дуже добре – м’яч потрапив до самотнього (!!!) Алана Патріка, який в один дотик пробив точно у кут воріт Бойка – 0:1!

Фото FootballHub

Другий тайм розпочався із небезпечних атак номінальних гостей. Болбат прострілював з флангу – без адреси. Тайсон пробивав із лінії штрафного майданчика – Бойко на місці.

Гравці Динамо не так багато створювало біля воріт Пятова, як апелювали до арбітра матчу Віталія Романова. Якщо у першому епізоді з ударом Вербича (м’яч влучив у спину Кривцову) арбітр розібрався, то епізод Гармаш – Степаненко згадуватимуть ще довго. Гравець Динамо чекав на контакт із ногою Степаненка і дочекався, але Романов обґрунтовані претензії на пенальті проігнорував.

Здавалося, що в тягучій грі Динамо буде необхідне диво, щоб зрівняти рахунок, і воно трапилося. Кутовий біля воріт Шахтаря і – 1:1! Бурда легко виграв боротьбу у Мораєса і пробив у дальній кут воріт Пятова.

Не встигли гірники відійти від, здавалося, нелогічного гола, а Динамо знову забило! Де Пена подав у штрафний майданчик донецької команди, Денис Гармаш м’яч прийняв і в падінні пробив у дальній кут – без шансів для Пятова. 2 голи Динамо за 3 хвилини!

Міг врятувати для Каштру матч Тете. Бразилець пробивав із 6 метрів, але його удар виявився занадто простим для Бойка.

Тож, 2:1 – Динамо виграє Суперкубок України і в хорошому настрої чекає на старт чемпіонату і кваліфікацію Ліги Чемпіонів.