Домашня сторінка Ексклюзив Стоп брехні. Клуб Першої ліги спростовує скандальну інформацію. ЕКСКЛЮЗИВ

Стоп брехні. Клуб Першої ліги спростовує скандальну інформацію. ЕКСКЛЮЗИВ

2 читачів онлайн
0
7,193

Клуб спростовує неправдиву інформацію ЗМІ

Представник Першої ліги київська Оболонь залишилася без головного тренера. Клуб оголосив про відставку Павла Яковенка, який очолював першу команду з жовтня 2020 року.

Деякі ЗМІ розповсюдили інформацію про важкі перемовини між тренером та клубом про компенсацію за розрив контракту. FootballHub вирішив перевірити цю інформацію та звернувся за коментарем до генерального директора Оболоні Олександра Різниченка.

Оболонь оголосила про розрив контракту з Павлом Яковенком. Деякі ЗМІ пишуть, що останній тиждень велися перемовини з приводу суми компенсації. Наскільки це відповідає дійсності?

Контракт з Павлом Яковенком був розірваний ще 28 квітня. Це відбулося за обопільною згодою сторін.

Чому клуб не одразу повідомив цю інформацію? Відбулася технічна заминка. Наша пресслужба перебувала у відпустці, тому не змогла вчасно опублікувати заяву. Але нам дуже неприємно, що з’явилися ці чутки. Мовляв, Павло Яковенко торгується к клубом стосовно компенсації.

Я хочу офіційно заявити: у Павла Олександровича ще 14 місяців контракту. Але коли було прийняте рішення про розрив угоди, він жодним словом не обмовився, щоб йому заплатили хоча б копійку компенсації. З Павлом Олександровичем ми розійшлися по-доброму. Потиснули один одному руки і подякували за роботу.

Олександр Різниченко/Фото ФК Оболонь

Причина відставки – незадовільні спортивні результати?

Зрозумійте, це футбол. Зараз пішов головний тренер Кременя, пішов наставник Олімпіка. Це непередбачувана ситуація, таке трапляється.

У нас немає жодних питань до його роботи, він дуже порядна та чесна людина. Людина з іменем. Він великий фанат своєї справи, тому у нас до нього жодних претензій немає. Але такі ситуації трапляються в футболі.

Зараз командою керуватиме Валерій Іващенко?

Так, до завершення сезону командою керуватиме Валерій Іващенко. Далі подивимося, поговоримо з президентом. Все залежатиме від результатів роботи Іващенка. Тому рішення ухвалимо вже наприкінці сезону.

Помічником у Валерія Іващенка буде Олександр Антоненко. Вони разом починали з командою U-19 ще декілька років тому. Можливо, таким тандемом у них щось вийде.

В нинішній ситуації немає сенсу щось змінювати глобально. У нас залишився один місяць до кінця сезону. У нас є час придивитися до нових людей, проаналізувати.

Читайте також: Зламав ногу і грав ще 50 хвилин! Шокуючий випадок у Першій лізі. ВІДЕО

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Як зупинити українських майстрів? Захисник Австрії виділив найсильніших гравців збірної України

Австрійці ретельно готуються до матчу з українцями …