Львівське дербі Карпати – ФК Львів дійсно видалося гарячим. Більшою мірою відзначилися вболівальники, а не футболісти. Протягом матчу фанати декілька разів вибігали на поле, палили фаєри та кидали стільці прямо на газон. Через це арбітру довелося не раз зупиняти гру. Footballhub розпитав, що про таку поведінку думають футболісти та тренери обох команд.

Захисник Львова Олександр Насонов поділився своїми емоціями після львівського дербі:

Нам не було страшно. Я думаю, що у нас уболівальники адекватні. Вони всі ж не побіжуть на поле бити нас. Просто вони так виражають своє незадоволення результатом.

Натомість тренер Львова Юрій Бакалов був вкрай незадоволений такою поведінкою вболівальників:

 Таке враження, що ми живемо в ХХ столітті. Ніяк цю заразу не можемо перемогти! Претензій немає до справжніх уболівальників. Щодо цією ситуації, то треба приймати кардинальні заходи, щоб це припинилося. Всюди це забуте давно. А ми не можемо це побороти. 

А тренер Карпат Фабрісіано Гонсалес таку поведінку вболівальників навіть визнав однією з причин поразки своєї команди:

 Було дуже багато пауз у грі. Ми намагалися грати інтенсивніше, але ці паузи нас збивали. Я думаю, що у другому таймі численні паузи нам не посприяли. А от Львову такі паузи були на руку. До нас підходив арбітр і говорив, що якщо втретє повториться така ситуація, то гра буде завершена. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Відчув шок. Циганик вибачився перед Вернидубом і знищив Шахтар

Справедлива оцінка гри команди Де Дзербі …