Останній тур латиноамериканської кваліфікації був сповнений не лише карколомних змін в турнірній таблиці і неочікуваних результатів, а й навколо футбольних інтриг. В матчі Перу – Колумбія зустрілись команди, які були прямими конкурентами в боротьбі за вихід на чемпіонат світу.

В паралельних матчах свої долі також вирішували інші претенденти. Наприкінці матчу між перуанцями і колумбійцями стався неоднозначний епізод. Капітан гостей Радамель Фалькао почергово перемовся з футболістами команди суперника. Після чого команди помітно знизили темп матчу. Колумбійці вибивали м’яч в аут, а збірна Перу останні хвилини відверто показала небажання атакувати.

Після гри Фалькао зізнався, що був проінформований про результат паралельного матчу між Бразилією і Чилі.

Ми знали про результати паралельних матчів. В певний момент я спробував це пояснити гравцям Перу.

Лідер збірної Перу Ренато Тапіа підтвердив слова Радамеля.

На останніх хвилинах ми дізнались від колумбійців, яка ситуація в інших матчах. В підсумку ми закінчили гру так як нам було потрібно. Фалькао сказав мені, що за такого рахунку ми разом проходимо далі, але це футбол. Ми граємо задля перемоги.

Матч команди завершили з рахунком 1:1. Цей результат влаштував обидві сторони. Колумбія посіла четверту сходинку і напряму потрапила на чемпіонат світу, а збірна Перу зіграє в плей-оф проти Нової Зеландії.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниця 7 туру

Наші читачі разом із експертом, автором студії Мамахохотала Євгеном Яновичем обрали найкра…