Страждання Зорі. Команда Скрипника не перемогла бразильський Львів

Луганська Зоря продовжила випробування командами із підвалин УПЛ. Минулого туру підопічні Віктора Скрипника знищили Олімпік 5:0. Цього разу Зоря на виїзді грала зі Львовом, який програв 4 матчі поспіль.

Луганці із перших хвилин захопили ініціативу та практично весь ігровий час проводили на чужій половині поля. Однак, погодні умови ускладнювали комбінаційну гру. Упродовж усього дня над Львовом йшов дощ і заважав, в першу чергу, гравцям Зорі. Вже на 12-й хвилині Володимир Мазяр провів вимушену заміну. Квасний у боротьбі із суперником зазнав травми. А вже за хвилину прекрасний шанс забити змарнував Русин. М’яч відлетів до нападника луганців, але той не пробив голкіпера.

Ще за хвилину Зоря знову мала шанс. Віталій Вернидуб відгукнувся на подачу зі стандарту, але в момент пасу захисник перебував у положенні поза грою. Додав проблем Львову Педро, який в середині першого тайму отримав пряму червону картку. Щоправда, вилучення легіонер заробив у неігровій ситуації. Бразилець показав неспортивний жест супернику. Але гра в меншості не завадила Львову втримати нічийний результат до перерви.

Другий тайм почався значно цікавіше. Не тільки Зоря намагалася створювати моменти біля воріт суперника, а й Львів провів кілька хороших контратак. Владлен Юрченко втратив шанс на забитий м’яч. Іванісеня наважився на дальній удар, м’яч застряг в ногах захисників і в підсумку опинився у Юрченка. Владлен переклав його під праву ногу і пробив на силу, але влучив у поперечку.

Зоря продовжувала кружляти навколо штрафного майданчика Львова, а команда Мазяра надалі тримала міцну оборону. В середині другої половини матчу Віктор Скрипник випустив у напад Будківського. І саме Пилип у компенсований час був зобов’язаний забивати. Форвард ледь не у підкаті переправляв м’яч у ворота після прострільної передачі, але якимось дивом Сарнавський встиг викинути ногу і відбити м’яч. Господарі змогли вистояти і втримати нічию у матчі з Зорею – 0:0.