Домашня сторінка Актуально Стрибок через бельгійський бар’єр. Шахтар вдруге б’є Генк

Стрибок через бельгійський бар’єр. Шахтар вдруге б’є Генк

14 читачів онлайн
3
9,204

Роберто Де Дзербі не став змінювати переможну схему і випустив на матч-відповідь з Генком лише двох українців (Трубіна та Матвієнка) у стартовому складі

Атакувальна міць легіонерів гірників могла принести результат вже на 4 хвилині, але Тете після скидання Педріньйо та виходу віч-на-віч із Вандервордтом пробив у голкіпера гостей. Шахтар не скидав обертів. На 19 хвилині Алан Патрік після сольного вривання у штрафний майданчик Генка пробив з лівої – м’яч пройшов поруч із дальньою стійкою воріт бельгійців. Лише ближче до середини тайму гостям вдалося небезпечно відповісти. Хейнен після навісу Артеаги головою пробивав з лінії воротарського майданчика – сильно і високо.

На такий випад суперника донецька команда відповіла голом!

На 27 хвилині Додо розігнав атаку господарів, відпасував на Тете, який скинув під удар Лассіні Траоре. Нападник з Буркіна-Фасо з декількох метрів розстріляв порожній кут воріт Вандервордта – 1:0! Генк кинувся в атаку і знову Хейнен загрожував воротам Трубіна. Півзахисник бельгійців небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер збірної України бачив момент удару і зумів відвести загрозу від власних воріт.

Не обійшлося без прикрої втрати і в цьому матчі (у першому поєдинку цих команд травми зазнав Манор Соломон) для команди Де Дзербі. Не зумів дограти перший тайм через ушкодження Педріньйо. Бразильця змінив на полі Судаков.

Другий тайм розпочався із гостроти біля воріт Шахтаря

Генк упродовж двох хвилин створив дві дуже небезпечні нагоди біля володінь Трубіна. Спочатку Бонгонда після паса Хейнена з близької відстані пробив вище воріт господарів. А в наступній атаці Марлон у відчайдушному підкаті виправив помилку Матвієнка, нейтралізувавши простріл Іто.

Фарт господарів продовжився на 63 хвилині. Онуачу головою пробив після подачі з кутового – поперечка врятувала Шахтар від пропущеного м’яча. Ще раз Онуачу пробачив гірників за 9 хвилин, коли після навісу зі штрафного з лівої пробив вище воріт Трубіна.

Градус напруги суттєво зріс, але господарям все швидко вдалося повернути під контроль. На 76 хвилині Шахтар організував затяжну атаку, яку після удару Траоре вдалим добиванням завершив Маркос Антоніо – 2:0!

М’яч престижу Генк все ж забив. На 90 хвилині нігерієць Дессерс після передачі від Трезора з меж штрафного майданчика пробив точно у дальній кут воріт Трубіна – 2:1.

Шахтар перемагає і проходить у наступний раунд кваліфікації. Там на українську команду чекатиме непростий іспит в особі Монако!

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …