Суддівський безлад в Аргентині. Гравці оригінально зірвали вирішальний матч

Матч третьої аргентинської ліги між Альварадо і Сан-Хорхе так і не завершився. Команди боролись за вихід у Другу Лігу. Перша гра на полі Сан-Хорхе завершилась 0:0. У матчі-відповіді вже на 24-й хвилині футболісти Сан-Хорхе залишились в меншості. В компенсований час до першого тайму Альварадо відкрила рахунок. Гравці гостей пішли висловлювати претензії арбітру і отримали ще одну червону картку.

На початку другого тайму матч завершився. За декілька хвилин після поновлення гри гравці Сан-Хорхе усією командою сіли на газон і в знак протесту на ганебне, на їхню думку, суддівство. Арбітри та уповноважені особи матчу не змогли вмовити команду гостей продовжити гру.

Поєдинок було перервано. Тепер долю переможця визначатиме контрольно-дисциплінарний комітет.