Суддівський скандал у Туреччині. Груба помилка рефері та вилучення через смартфон. ФОТО та ВІДЕО

Скандал у чемпіонаті Туреччини

У 15-му турі турецької Суперліги Бешикташ вдома грав із Сівасспором Сергія Рибалки. Матч закінчився перемогою господарів з рахунком 3:0. Однак цей поєдинок обернувся гучним скандалом. Коли Бешикташ забивав на 18-й хвилині, м’яч вийшов за межі поля, чого не побачив жоден з арбітрів. Суддя, який працював на системі VAR, теж не вказав на помилку. Після цього моменту рахунок став 1:0 на користь господарів.

Та на цьому все не закінчилося. У перерві після першого тайму гравець Сівасспора Хакан Арслан вирішив вказати на помилку головному арбітру матчу Арді Кардешлеру, продемонструвавши момент із виходом м’яча за межі поля на смартфоні. Суддя за цей вчинок нагородив футболіста жовтою карткою. Після цього хавбек гостей не витримав і з криками гнівно кинув пристрій на газон. За це він отримав другу жовту і пішов відпочивати.

Після перемоги в цьому поєдинку Бешикташ, де виступають колишні гравці Динамо Джермейн Ленс та Домагой Віда, набрав 28 пунктів та піднявся на другу сходинку в чемпіонаті.

Читайте також: Яремчук отримав покарання! Дисциплінарний комітет ухвалив рішення щодо гравця збірної України та Завжди думав про те, щоб пограти в США© ЗМІ оприлюднили довгоочікуване інтерв’ю Мессі