Суддівський цирк замовляли? Арбітр жонглює картками і рішеннями у матчі Динамо – Колос

Такий скандал ще довго пам’ятатимуть

Динамо вирішило своє завдання в єврокубках, обігравши Ференцварош, але на киян в останньому матчі року в УПЛ очікував непростий Колос. Ковалівці минулого сезону потріпали нерви команді ще Михайличенка, тому у Мірчі Луческу було непросте завдання в дуелі з Костишиним.

Безгольовий перший тайм

Саме Колос створив перший небезпечний момент у зустрічі в Києві. Після подачі з флангу Петров у боротьбі з суперником продовжив політ м’яча у воротарський майданчик Динамо. Там був ніким не прикритий Євген Селезньов, але влучити по м’ячу форвард не зумів.

Господарі відповіли ще епічніше. Шапаренко віддав у штрафний майданчик Колоса на Родрігеса, люксембуржець підключив пасом Миколенка, а той прострілив на Супрягу. Форваду Динамо треба було влучити у порожній кут воріт Волинця, проте Супряга примудрився промахнутися.

Міг Колос до перерви отримати вилучення. Селезньов пішов у небезпечний підкат проти Шапаренка і отримав жовту картку. Не шукайте послідовність у діях українських арбітрів, які за аналогічне порушення все-таки вилучили Мораєса у матчі з Олександрією.

Веселощі розпочалися після перерви

Арбітр зустрічі Ігор Пасхал після підказки від Миколи Балакіна призначив пенальті у ворота Динамо. Миколенко зачепив обличчя Селезньова і представник Феміди мав усі підстави для такого рішення. Але це ж той самий Селезньов, який фолив на червону у першому таймі, і отримав лише жовту… Сам постраждалий одинадцятиметровий упевнено реалізував – 0:1.

Свою феєрію Пасхал продовжив на 52 хвилині. Головний арбітр не побачив порушення Селезньова проти Циганкова і вже наступної миті зафіксував порушення Шепелєва. Спочатку рефері показав півзахисникові Динамо жовту картку, але після підказки відеоасистента змінив своє рішення – вилучення. Такого суддівського свавілля не витримав Мірча Луческу, який навіть вийшов на поле, а потім самовільно попрямував у підрибунне приміщення.

На 72 хвилині кількість гравців у командах вирівнялася. Максименко затримав Вербича, який міг вийти віч-на-віч із Волинцем – арбітр знову ухвалив рішення після підказки відеоасистента і змінив жовту на червону картку.

Свисток Пасхала не замовкав. І вже за дві хвилин арбітр призначив сумнівний (з того, що видно на відео) одинадцятиметровий у ворота Колоса. Селезньов вибив м’яч з-під ніг Миколенка і, мабуть, зачепив захисника киян. Циганков пенальті реалізував – 1:1.

Динамо одразу могло вийти вперед, але цього разу чудову нагоду не реалізував Караваєв – він фактично повторив фейл Супряги, не влучивши у ворота з пари метрів. Справедливості заради зазначимо, що гравці Колоса намагалися перекрити кут. Утім Караваєв все одно пробив повз стійку. Кияни з великими потугами забили свій другий м’яч на 84 хвилині. Циганков на добиванні пробив Волинця, який за секунду до удару капітана киян потягнув удар Вербича з декількох метрів – 2:1.

Колос відповів миттєво! Антюх прорвався з флангу в центр і пробив – м’яч після рикошету від Миколенка залетів у кут воріт Бущана – 2:2.

Більше забити команди у цьому матчі не змогли. Нічия, яка залишає дуже багато запитань до бригади арбітрів.