Домашня сторінка Актуально Суддівство Дерда у матчі Динамо-Карпати. Постскриптум

Суддівство Дерда у матчі Динамо-Карпати. Постскриптум

35 читачів онлайн
0
530

Скандальний епізод із вилученням Мегремича на 55 хвилині матчу Динамо-Карпати отримав своє продовження. Комітет арбітрів ФФУ опублікував свій Post Scriptum, у якому описано правильність рішення головного арбітра зустрічі Олександра Дерда:

55 хв. Арбітр правильно тлумачив ситуацію із ЗОГМ (це не ЧК через відсутність контролю м’яча, позицію та відстань) і тому друга ЖК була правильно винесена № 99 «Карпат», який шляхом скоєння порушення у вигляді зміщення не за Правилами суперника перешкоджає просуванню перспективної атаки у виконанні № 43 «Динамо». Гравець № 99 «Карпат» вже мав одне попередження винесене на 26 хв за тяжке порушення скоєне у нерозважливій манері проти № 10 «Динамо».

Львівські Карпати не залишили коментарі комітету арбітрів без уваги і розмістили на своїй офіційній сторінці заяву з прямою мовою віце-президента клубу Олега Смалійчука:

Уся Україна прекрасно бачила, що відбувалося на полі. Завдяки сучасним технологіям уболівальників вже не обдуриш, навіть резолюцією комітету арбітрів, які визнали, зокрема, що рішення вилучити з поля Аді Мегреміча справедливе та обґрунтоване. Я нікому не дозволю так знущатися з моєї команди. Саме тому для початку клуб надіслав до Президента ФФУ Андрія Павелка, а також до КДК ФФУ та до Комітету арбітрів ФФУ звернення, в якому наводить приклади, на нашу думку, упередженого суддівства з боку Олександра Дерда. Залежно від їхнього рішення ми відповідно реагуватимемо. Не виключено, що дуже агресивно. Зв’язків та ресурсів у європейському футболі у мене, повірте, вистачить.

Не важливо – виграли ми, чи програли. Важливо, що таке суддівство принижує український футбол, тисне на нього пресом і не дозволяє йому піднятися з прірви. Саме через таке суддівство наші команди не можуть пройти до групового етапу Ліги чемпіонів. Такі судді роблять ведмежу послугу нашим грандам.

Ми звертаємося до вищеназваних персон та комітетів адекватно розглянути нашу скаргу та не враховувати попередження, а, відповідно, й вилучення Аді Мегреміча; встановити факт упередженого арбітражу з боку Олександра Дерда та застосувати до нього санкції, передбачені Дисциплінарними правилами ФФУ за вчинення ним дисциплінарного проступку.

Суддівство Дерда у матчі Динамо-Карпати. Постскриптум

Комітет арбітрів ФФУ має своє бачення🧐FC Karpaty Lviv «відповідно реагуватимуть» на суддівство Дерда💥На чиєму боці ВИ?👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 6 вересня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вкрали перемогу в України і хочуть віддати Євро Росії. Швейцарські підлабузники знахабніли

Смердить черговою хитрістю …