Сум Селезньова. СК Дніпро-1 громить Минай, а форвард закарпатців втрачає супершанс. ВІДЕО

Команда Йовічевича розбила суперника.

СК Дніпро-1 просто не помітив Минай у матчі 13 туру УПЛ. Підопічні Йовічевича за першу третину зустрічі зняли всі питання стосовно переможця цього протистояння.

Господарі дуже швидко забили перший м'яч. Контратака дніпрян завершилася передачею Піхальонка на Гуцуляка, який із меж штрафного майданчика пробив у ближній кут воріт Кучера – 1:0!

За 5 хвилин ситуація для гостей погіршилася. Здавалося, удар Дубінчака заблокує захисник, але м'яч після рикошету долетів до Довбика. Форвард легким дотиком дезорієнтував голкіпера Миная – 2:0

Довбик знову забиваєФото СК Дніпро-1

В обох голах Кучер мав рятувати свою команду, тому тренер закарпатців Леонов вирішив змінити воротаря. На поле вийшов Пеньков. Але і його дуже швидко змусили діставати м'яч із сітки власних воріт. Довбик класно відкотив під удар Піхальонку, який з 16 метрів пробив точно у кут воріт гостей – 3:0!

Далі СК Дніпро-1 увімкнув режим марнотратства. Піхальонок, Довбик і навіть Русин змарнували свої гольові нагоди, але орендований у Динамо нападник все ж своє слово сказав. На 88 хвилині Русин відгукнувся на подачу Кравченка і головою переправив м'яч під поперечку воріт Пенькова – 4:0.

Легендарний форвард українського чемпіонату Євген Селезньов вийшов на поле під кінець першого тайму. У нападника був супершанс на 49 хвилині. Тоді після передачі Кулієва Селезньов з близької відстані пробивав по воротах господарів. М'яч після відскоку від газону пролетів над поперечкою.

Легка перемога СК Дніпро-1. Команда Йовічевича продовжує боротьбу за медалі УПЛ.