Сумна новина. Офіційна доля ПРОФУТБОЛа

Програма ПРОФУТБОЛ більше не виходитиме в ефірі, медіахолдинг зосередиться на футбольних трансляціях, зокрема, вже є домовленості з футбольними клубами Динамо та Дніпро, тривають переговори з іншими ФК.

У серпні 2020 року програмі ПРОФУТБОЛ виповнилося 10 років. Проте випуск від 16 серпня 2020 став останнім в історії телепередачі. Причиною такого рішення стали одразу декілька чинників, зокрема: вплив карантину на зменшення кількості спортивних подій і, відповідно, контенту власного виробництва; а також неможливість довгострокового планування, спричинена карантином, і зниження глядацького попиту на спортивний контент на телебаченні загалом призвели до необхідності переглянути стратегію розвитку спортивних проектів медіагрупи.

Ми щиро вдячні команді ПРОФУТБОЛа
 за співпрацю і величезний внесок у розвиток спортивної освіченості українців та підтримку вітчизняного футболу. Це були чудові 10 років, сповнені драйву, азарту, вболівань, позитивних емоцій, високих стандартів і показників – і вони відтепер є невід’ємною частиною історії 1+1 медіа, – прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

View this post on Instagram

Дякую Всім! Ми працювали для Вас🇺🇦⚽️ #profootball

A post shared by Ігор Циганик (@cyganyk) on Sep 2, 2020 at 1:36am PDT

Читайте також: З Україною він не зіграє. Іспанія втратила зіркого гравця перед матчами Ліги Націй

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також