Сумнівний рекорд чемпіона світу. Дубль Ліверпулю і жахливий фол на червону. ВІДЕО

Сам собі зіпсував чудовий матч

Нападнику Атлетико Антуану Грізманну підкорилося історичне "досягнення". 30-річний француз став першим гравцем в історії групового раунду Ліги чемпіонів, який відзначився дублем і отримав вилучення в одному поєдинку.

Гравець мадридців оформив дубль ще у першому таймі, зрівнявши рахунок у зустрічі. Але на 52 хвилині необачність Грізманна коштувала йому дуже дорого. Нападник хотів прийняти м'яч і не побачив Роберто Фірміно, який теж брав участь в епізоді. У підсумку Грізманн прямою ногою поцілив бразильцеві в голову – беззаперечна червона картка:

Ліверпуль завдяки вдалій реалізації пенальті від Мохамеда Салаха вирвав у команди Сімеоне перемогу – 3:2.