Сумнівний рекорд лондонського Арсенала на домашньому стадіоні

Лондонський Арсенал у 27 турі АПЛ приймав на Емірейтс Евертон. Гості з Ліверпуля нокаутували господарів уже на старті матчу. Гол Калверта-Льюїна став найшвидшим пропущеним за усю історію лондонців у Прем’єр-Лізі на домашній арені.

Англієць завершив навіс зі штрафного ударом через себе з лінії воротарського майданчика на 52-гій секунді.

Крім цього нападник Евертона повторив досягнення свого земляка двадцятирічної давності. Калверт-Льюїн забив уже 12 м’ячів цього сезону в АПЛ. Останнім англійцем, котрому таке вдавалося у складі Евертона, був Кевін Кемпбел.

У цьому ж матчі ще до перерви підопічним Артети вдалося прийти до тями і забити двічі у контратаках: на 27-ій хвилині відзначився Нкетіа, а за 6 хвилин Обамеянг. Та втримати перевагу господарі не змогли. На 45+5 хвилині після подачі з кутового м’яч у ворота заштовхав Річарлісон –  2:2 після першого тайму.

А вже на 24-тій секунді другого тайму Обамеянг оформив дубль ударом головою – 3:2 за Арсеналом.