На останньому засіданні ПФЛ розглядали не тільки ініціативу розширення УПЛ, а й пекельно сперечалися про скандальні матчі ПФК Суми — Волинь та Іллічівець — Гірник-Спорт.

Особливо активним був президент Інгульця Олександр Поворознюк:

Я спілкувався з поліцією по матчу Суми — Волинь. Поліція передала матеріали 10-го грудня. Коли буде рішення? Дати дограти, щоб заробили зайві гроші? Так давайте тоді зберемося, відірвемо голову. Чому ми цього не зробили?! Вони (Суми — прим.ред) пропустили один, а він (тренер — прим.ред) виходить і показує, що ще 6 треба пропустити, бо ставка на 7. Я підходив до одного тренера, до другого і питав, що це означає. І кожен не розуміє. А ви Ниву та Буковину розслідуєте, тільки здогадуєтеся. А тут відкрито все.

Три роки Іллічівець — Гірник-Спорт розслідується. Вже і Іллічівець перейменували у Маріуполь. Маріуполь вже у єврокубках грає. Президент Гірник-Спорта як хотів боротися, так він повиганяв звідти і тренера, і зробив все, що міг. А КДК 3 роки розглядає.

Президент Гірник-Спорта Петро Каплун розповів, як до нього зверталися слідчі:

Якщо я винен — зніміть мене. Я не проти. Але коли приходить слідчий і питає, чи залишилися в мене якісь матеріали, то я не розумію цього. Через 2 роки! Які матеріали? 

Вже постраждала Оболонь. Були спотворені спортивні результати цього клубу. Оболонь втратила 5 очок. Якби не це, то  вони могли б вийти в УПЛ.

Парирував усім президент ПФЛ Сергій Макаров:

По ПФК Суми — там вже займається поліція. По ним вже прийняте рішення. Я не виправдовую федерацію. Це пляма на всіх нас: грає один клуб — страждають усі. Але є система правосуддя. З них треба спитати: чому не прийняли рішення раніше. А можливо просто тому, що вперше таку справу розглядали? Велика папка зі справою прийшла з поліції і поставте себе на місце члена КДК. Вони затягнули терміни: у квітні винесли рішення, у Сум був час на апеляцію і вони встигли дограти чемпіонат.

Нагадаємо, декілька місяців тому гравці ПФК Суми отримали пожиттєву дискваліфікацію.

Читайте також: Михайло Кополовець: Друг спортивного директора став тренером? А хто, як не Вася Кобін!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Що відбувається з Дніпром-1? Циганик розповів “що і кого” хоче Йовічевич

Дніпряни жахливо стартували …