Суперкубок Білорусі. Провал Вернидуба, гармата Нойка і вилучення Мілевського. Відео

У Суперкубку Білорусі зустрілися володар Кубка країни 2019-го року Шахтар Солігорськ і чинний чемпіон Динамо Брест.

Для Юрія Вернидуба це був перший Суперкубок на посаді головного тренера солігорського Шахтаря.

Динамо Брест активно почало матч і вже на 3-й хвилині отримало право пробивати штрафний. Виконувати удар взявся українець Олександр Нойок. Він потужно пробив з 30 метрів і влучив у поперечку. Від неї м’яч полетів у воротаря Шахтаря Гутара, а далі у стійку і відлетів на межу воротарського майданчика. Там першим на добиванні був Кікі. Півзахисник Динамо Брест не схибив – 1:0.

В середині тайму Шахтар зміг забити. Після подачі зі штрафного м’яч потрапив до півзахисника Діасамідзе і той з 6 метрів розстріляв голкіпера Динамо Павлюченка. Але раділа команда Юрія Вернидуба недовго, адже боковий суддя зафіксував положення поза грою у грузинського півзахисника і гол було скасовано.

Вже за декілька хвилин після цього, вдруге забило Динамо Брест. Своєрідним асистом відзначився Артем Мілевський. Вітус прорвався по лівому флангу і віддав на 11 метрів. Артем не зміг обробити м’яч і той відлетів до Савицького. Нападник збірної Білорусі без проблем точним ударом під самісіньку стійку подвоїв перевагу Динамо – 2:0.

Вилучення і проблеми у Динамо Брест

На початку другого тайму Мілевський відштовхнув руками півзахисника Шахтаря Кендиша. Через це ексгравець збірної України побачив перед собою другу жовту картку (першу отримав за розмови) і був змушений покинути поле.

Після цього Шахтар повністю заволодів перевагою в матчі. Команда Вернидуба раз-у-раз створювала небезпеку біля воріт Динамо Брест. Так, після подачі з флангу з межі воротарського майданчика пробивав нападник Шахтаря Бодул, але м’яч пройшов у декількох сантиметрах від стійки.

Всі подальші моменти Шахтаря закінчувалися або ударами в руки голкіпера Динамо Павлюченка, або повз ворота.

Матч так і закінчився перемогою Динамо з рахунком 2:0. Команда з Бреста втретє поспіль стає володарем Суперкубка Білорусі.

Lubimaya razdevalka v minske😂😂😂⚪️🔵💪,3 podriad🏆

A post shared by timi1010 (@timi1010) on Mar 4, 2020 at 11:45am PST

Читайте також: Цікавий Львів. Сарнавський тягне два пенальті, але Зоря все одно суне Динамо з другого місця і Диво-гол Арвеладзе і нападник для збірної України. Десна розібралася з Олімпіком