Домашня сторінка Актуально Суперматч на Євро. Німецька машина розбиває Португалію у поєдинку з купою голів

Суперматч на Євро. Німецька машина розбиває Португалію у поєдинку з купою голів

1 min read
2
8,695

У Мюнхені на Альнц Арені збірна Португалії, яка була номінальним господарем поля, грала з Німеччиною

Підопічні Йоахіма Льова після прикрої поразки від Франції мусили щонайменше не програти у цій зустрічі, щоби не втратити шанси на вихід до плей-оф. Португальці же, які у першому матчі Євро розгромили непросту Угорщину з рахунком 3:0, у разі перемоги вже точно виходили б до 1/8 фіналу Чемпіонату Європи.

Активний старт від німців

Вже на 5-й хвилині збірна Німеччини забила. Гінтер виконав подачу з правого флангу до штрафного майданчика, Гнабрі, попри намагання, до м’яча не дотягнувся, утім це зробив Госенс, який боковим ножицями пробив Руї Патрісіу. Та взяття воріт не зарахували – Гнабрі перебував в офсайді. Гравець Баварії хоч до м’яча і не дотягнувся, але був активний і заважав захисникам.

Скасований гол не змінив настрою німців, які продовжили тиснути на ворота Португалії. Небезпечного удару з-за меж штрафного майданчика завдав Гаверц – Патрісіу в стрибку відбив перед собою.

Попри величезну перевагу на стартових хвилинах у збірної Німеччини, першою повела у рахунку Португалія. Номінальні господарі поля розігнали швидку контратаку після невдалого кутового у виконанні футболістів збірної Німеччини. Бернарду Сілва зробив швидкий ривок на чужу половину поля, а потім виконав чудове закидання за спини захисників на Діогу Жоту. Той прийняв м’яч на груди у штрафному майданчику і другим дотиком відпасував на Роналду, який пробив вже у порожні ворота – 1:0.

Два автоголи, які вивели Німеччину вперед

Пропущений м’яч став холодним душем для гравців збірної Німеччини, які значно скинули темп у порівнянні з першими хвилинами. Та все ж німці продовжили атакувати і на 35-й хвилині докорінно змінили ситуацію. Спочатку після подачі з правого флангу Госенс злету прострілив на лінію воротарської зони, де Рубен Діаш у боротьбі з Гаверцом зрізав м’яч у власні ворота – 1:1.

Ще за чотири хвилини німці вийшли вперед і знову не без допомоги гравця Португалії. Підопічні Йоахіма Льова розіграли чудову комбінацію: Госенс на лівому фланзі відпасував на Мюллера, той з другої спроби подав до штрафного майданчика, Гаверц у дотик скинув на дальню стійку на Кімміха. Півзахисник Баварії повертав на партнера по команді, але влучив у гравця Португалії Рафаеля Геррейро, від якого м’яч полетів у сітку воріт – 1:2.

Під кінець першого тайму гарну нагоду мав Гнабрі. Футболіст збірної Німеччини побіг у контратаку, сам протягнув м’яч з середини поля, накрутив Пепе, увішов до штрафного майданчика і сильно вистрілив по воротах – Патрісіу парирував.

На старті другого тайму збірна Німеччина забила третій м’яч. Тепер вже без допомоги гравців Португалії

Чудова комбінація номінальних гостей закінчилася прострілом з лівого флангу від Госенса чітко на Кая Гаверца, якого не втримали португальці. Гравець Челсі з декількох метрів без проблем переправив м’яч у сітку воріт – 1:3.

На 60-й хвилині німці довели рахунок до непристойного. Чергова атака Бундестім закінчилася подачею Кімміха на дальню стійку, де ніким не прикритий Госенс головою відправив м’яч під поперечку – 1:4.

Команда Фернанду Сантуша, попри несприятливий рахунок, не опустила руки і у середині другого тайму відквитала один гол. Після подачі зі штрафного Роналду дістав м’яч на дальній стійці і в дотик перевів на Діогу Жоту, який з лічених сантиметрів просто не зміг схибити – 2:4.

За 10 хвилин до кінця зустрічі ледь не повернув інтригу в гру Ренату Санчеш. Півзахисник Лілля завдав розкішного удару метрів із двадцяти. М’яч влучив у стійку і вилетів у поле. Ноєр у цьому моменті виступав лише як глядач.

Збірна Німеччини, маючи перевагу у два м’ячі, грала за результатом. Бундестім опустилися в захист і намагалися упіймати португальців на контратаці. І на 82-й хвилині у них це вийшло. Німці перехопили м’яч і розігнали швидку атаку. Горецка протягнув м’яч з середини поля і з лінії штрафного майданчика завдав удару, але влучив у поперечку.

Тож, 4:2 – Після цієї перемоги Німеччина набирає 3 бали і виходить на друге місце в групі F. Таку ж кількість очок має Португалія, яка опиняється на третій сходинці. Лідирує Франція з чотирма пунктами. Нагадаємо, французи сенсаційно зіграли внічию з Угорщиною.