Суперматч у Чернігові: Вилучення, суперечки, VAR і перемога Десни

Очне протистояння претендентів на срібло відбулось у Чернігові.

Десна в останньому турі першого етапу сезону приймала Зорю. У команди Віктора Скрипника другий тур поспіль проблеми із захистом. В матчі проти Львова через дискваліфікацію не грав Михайличенко, цього разу матч пропускав Тимчик.

View this post on Instagram

⬛️⬜️ Стартовый состав нашей команды: #зоря #зорялуганськ #заря #зарялуганск

A post shared by Футбольный Клуб Заря Луганск (@zoryaluhansk) on Mar 7, 2020 at 3:10am PST

Праворуч в обороні Зорі вийшов номінально опорний півзахисник Ловро Цвек. Перші 20 хвилин гри пройшли практично без моментів. Зоря спробувала грати першим номером, але підступитись до воріт Паста гостям ніяк не вдавалось. Десна грала дисципліновано і моментами жорстко. Але ситуація на 21-й хвилині докорінно змінила все. Гуцуляк вибив м’яч, але за інерцією налетів на Юрченка та шипами в’їхав у гомілкостоп супернику. Катерина Монзуль отримала підказку від арбітра VAR і після перегляду епізоду показала гравцю Десни червону картку. Юрченко гру продовжити так і не зміг, його замінив Луньов.

В меншості Десна була гострішою. Господарі виглядали розлюченими і почали створювати моменти. Спочатку Махарадзе врятував свою команду після не надто акцентованого удару в площину воріт, а ось друга спроба господарів була успішною. Філіппов стартував із флангу, обігрався із Будківським, на швидкості проскочив двох суперників і пробив поміж ніг Махарадзе. У компенсований час відбулось ще одне вилучення. Максим Луньов у підкаті вибив м’яч і ногою влетів у суперника. Знову тривалий перегляд VAR і вилучення.

‭#зоря #зорялуганськ #заря #зарялуганск

Старт другого тайму був теж не надто інтенсивним. Першого гольового моменту довелось чекати майже 10 хвилин. Захисники Десни забули про Цвека на куті штрафного майданчика, а той пробив злету і м’яч з рикошетом від газону полетів у дальній кут – сейв Паста. Зоря пішла відіграватись і Лєднєв намагався забити дальнім ударом. Півзахисник гостей опинився з м’ячем між зонами суперника і пробив, але м’яч пролетів повз ворота. Свого шансу зі стандарту дочекалась і Десна. Філіппов завдав удару головою після подачі із кутового, однак Махарадзе здійснив ще один сейв.

Проблеми в захисті Зорі раз-по-раз давали знати про себе. Філіппов на фланзі позбувся опіки суперника і прострілив на Картушова. Євгор випередив Михайличнека та пробив неточно. Ледь не одразу ще один шанс мав Лєднєв. Від голу Десну врятувала поперечина.