Суперматч українців у Сегунді. Лунін виявився сильнішим за Зозулю

У 26-му турі іспанської Сегунди відбувся матч між командами українців. Роман Зозуля із Альбасете завітав у гості до Ов’єдо Андрія Луніна.

Команди перебувають внизу турнірної таблиці Сегунди. Обидва українці вийшли у стартовому складі. Для Андрія Луніна це був уже 4-й поєдинок за Ов’єдо.

Рівний перший тайм

На 10-й хвилині Акунья міг виводити Альбасете вперед. Форвард вирвався на оперативний простір на зустріч Луніну. Але пробив повз ворота, намагаючись поцілити в дальній кут. Ов’єдо доволі достойно відповів. Ібраїма Бальде навіть забив. Але з невеличкого офсайду. Після допомоги VAR арбітр гол скасував.

Матч став набагато цікавішим перед завершенням першого тайму. Спочатку Берхон не забив з пенальті, але зовсім скоро Техера з допомогою прикрого для Альбасете рикошету відкрив рахунок – 1:0.

Пенальті у ворота Луніна

Минуло 5 хвилин і гості заробили свій шанс на порятунок у першому таймі – пенальті у ворота Луніна. Романа Зозулю під час кутового завалив один із суперників. Арбітр відразу ж вказав на позначку. Українець підтвердив свої навички відбиття одинадцятиметрових. Андрій з-під стійки парирував удар, але відбив не в бік, а перед собою. Педро, який і пробивав цей пенальті, був першим на м’ячі – 1:1. Завершення першої частини зустрічі обіцяло дуже цікавий другий тайм.

Голи Ов’єдо по перерві

Альбасете слабко розпочав другу половину зустрічі. Той-таки Бальде скористався чіткою подачею з лівого флангу і спрямував м’яч головою під стійку – 2:1. За хвилину у штрафному майданчику Луніна падав Зозуля. Цього разу рефері пенальті не призначив. Роботи у Андрія Луніна додалося після чудового скидання Зозулі головою на партнера. Український голкіпер м’яч відбив, але був зафіксований офсайд.

Впевненість Луніна передалася і польовим гравцям. Ібраїма Бальде скористався передачею партнера і чудово розібрався у штрафному майданчику – 3:1. Це була майже крапка, але воротар збірної України ще мав допомогти втримати перемогу.

На передостанній хвилині основного часу Андрій знову врятував команду, відбивши над воротами потужний удар суперника з близької відстані. Завдяки цій перемозі Реал Ов’єдо підіймається вище Альбасете на 18-ту сходинку, але команди мають порівну очок – по 28.