Домашня сторінка Актуально Суперник організував нам проблеми© Дешам шокований збірною України і виділив найкращого в команді Петракова

1 читачів онлайн
9
87,327

Французи засмучені результатом

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поділився враженнями від матчу відбору до ЧС-2022 зі збірною України, який завершився з рахунком 1:1. Наставник чинних чемпіонів світу назвав, що вразило його у грі нашої національної команди, та виділив найкращого гравця у складі синьо-жовтих:

Ми почали матч з однією тактичною схемою, але вона провалилася. У другому таймі ми змінили розстановку, і це принесло свої плоди. Ми бачили, що до перерви українська команда мала певну перевагу на окремих ділянках поля. Ми мали реагувати. Суперник організував нам проблеми. Ми прийняли цей бій.

Україна показала цікаву індивідуальну гру. Результат такий, який є, але зараз не час зупинятися. Для нас це не позитивний результат. Ми хочемо більшого. Якщо говорити про українських гравців, то мені сподобався Ярмоленко. У нього хороші навики гри ліворуч

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …