Супертрилер Аталанта — Фіорентина. Малиновський серед найкращих

Аталанта Руслана Малиновського у 4-му турі Серії А приймала Фіорентини. Українець вперше вийшов  у стартовому складі бергамасків.

Як і прогнозували італійські медіа, після нищівної поразки від Динамо Загреб у Лізі Чемпіонів головний тренер Аталанти Джан П’єро Гасперіні пішов на зміни у стартовому складі команди. Цього вимагали і вболівальники. Муріель у старті замінив Ілічича, а Малиновський — капітана Алехандро Гомеса.

Українцеві одразу довірили виконувати усі стандартні положення. У першому таймі Руслан одного разу навіть приклався метрів з 35-ти — на шляху м’яча опинився захисник Фіорентини.

У першій половині зустрічі більше атакувала Аталанта, але забили гості. К’єза класно вдарив з-за меж штрафного майданчика, м’яч зачепив ногу захисника Аталанти Паломіно і влетів у лівий нижній від голкіпера кут.

Окрім футболу, в першій половині поєдинку ще був один дуже скандальний момент. В одному з епізодів півзахисник Фіорентини Далберт почув расистські вигукування, які лунали з трибун. Суддя через це навіть зупинив матч на декілька хвилин.

У другому таймі вийшли Ілічич та Гомес, але Малиновський залишився на полі. Українець опустився дещо нижче, на свою рідну позицію. Довелося більше відпрацьовувати в обороні. І це добре виходило у Малиновського. Руслан зробив декілька важливих перехоплень, зокрема, в одному з епізодів класно зупинив самого Франка Рібері. Але захисників Аталанти не можна похвалити за вдалу гру проти Рібері. Саме француз забив другий м’яч Фіорентини після чудової передачі К’єзи.

Малиновський міг стати автором асисту, коли віддавав цікаву розрізну передачу на Ілічича. Нападнику Аталанти залишалося лише пробити з близької відстані, але його випередив захисник.

Ілічич скоротив відставання на 84-й хвилині. У додатковий час гравці Аталанти навіть встигли порадіти голу Пашаліча, але його справедливо скасував рефері після перегляду відеоповтору (один з гравців Аталанти зіграв рукою). Залишалися якісь миттєвості до закінчення гри, та щастя все ж посміхнулося Аталанті на останній хвилині. Кастань шаленим ударом зрівняв рахунок у матчі 2:2.

Авторитетний статистичний портал WhoScored виставив Руслану Малиновському найвищу оцінку серед гравців Аталанти — 7.8.

Кращі оцінки отримали лише два гравці Фіорентини: К’єза (8.3) та Рібері (8.1).