Ігор Циганик у своїй авторській програмі #ЦиганикLIVE проаналізував можливості Владислава Супряги як форварда і спрогнозував його майбутнє у київському клубі.

Я і раніше казав, що Супряга буде дуже корисним для Динамо. Просто з ним треба працювати, вчити його. Супряга може дати Динамо те, чого не дасть жоден інший форвард! Владислав летить, як вітер. Він дуже швидкий і може дати глибину атаці. По своїй грі він створений для київського Динамо. Під ту гру, в яку динамівці збираються грати в єврокубках. Він дуже комфортно себе почуває, коли має простір. Якщо Супрягу навчити правильно відкриватися, то він може бути дуже корисний. Якщо в Дніпрі у нього повірять, то він стане одним із відкриттів чемпіонату.

Всі кажуть про характер. Характер виховується. Він – молодий хлопець, ще все попереду. Його можна накрутити, йому можна все пояснити, а головне — не вбивати. В Динамо від нього одразу вимагали результат. Як на мене, це динамівський футболіст, якого треба вчити, якому треба показувати, якого треба чекати і в якого треба вірити. Від нього не можна відмовлятися. Футболістів з такою швидкістю в українському футболі практично немає.

Нагадаємо, Владислав Супряга зробив хет-трик за СК Дніпро-1 у товариському матчі проти Ворскли. Відео голів дивіться на сайті.

Читайте також:

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто піде, а хто залишиться? Кадрові перестановки в Зорі

Ведучий програми ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive назвав гравці, які можуть зал…