Супряга і Булеца вирішують. Чемпіони Cвіту ховають Олімпік

Кожному з них вистачило буквально пари хвилин, проведених на полі

У 29 турі УПЛ СК Дніпро-1 мав відпрацювати за невдачу у попередньому матчі в Маріуполі. Примітно, що сам Олімпік після поразки від того ж Дніпра-1 наприкінці травня з часу поновлення змагань не програвав. Надзвичайно результативно увійшов у гру Владислав Супряга. Лише хвилину провели команди на полі стадіону Динамо імені Лобановського, а Чемпіон Світу U-20 знайшов свій момент після пасу Олексія Хобленка з правого флангу. Нападник хитнув опонента і пробив під дальню стійку воріт гостей – 0:1.

2 хв. 0:1. Г⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️Л! СУПРЯ!!!

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Jul 5, 2020 at 9:35am PDT

А по перерві остаточний рахунок встановив партнер Супряги по СК Дніпро-1 та молодіжній збірній Сергій Булеца. Хавбек вийшов на 61-ій хвилині, а задив вже на 64-тій. Потужний прямий удар в обхід стінки зі штрафного залишив Олімпік без очок у домашньому матчі – 0:2.

64 хв. 0:2. Г⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️Л! Сергій Булеца! Шикарним ударом зі штрафного, який заробив Хобленко!

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Jul 5, 2020 at 10:54am PDT

Ця перемога дозволяє СК Дніпро-1 впевненіше почуватися на сьомій сходинці турнірної таблиці – 29 турів, 37 очок. Щоправда, переслідувач – Маріуполь (37 турів, 33 очка) – згодом має отримати шість очок за незіграні матчі з Карпатами.