Супряга проти Ісенка! Форвард з Дніпра засмучує 16-річного капітана Ворскли. ВІДЕО

СК Дніпро-1 серйозно поставився до молоді Ворскли, яка у попередніх матчах показала свою непоступливість.

Полтавців на поле Дніпро-Арени у ранзі капітана вивів Павло Ісенко, якому через день після матчу виповниться лише 17 років (рекорд для Чемпіонату України). Герой півфіналу Кубка України з Маріуполем став найпомітнішою дійовою особою у складі своєї команди.

Господарі зусиллями Владислав Супряги ще до перерви забезпечили собі комфортну перевагу. Перший удар нападника стався на 12 хвилині. Після подачі з кутового форвард головою цілив під поперечку воріт Ворскли, але Ісенко свою команду врятував.

Безсилим молодий голкіпер був на 25 хвилині, коли той же Супряга розхитав захисника і пробив точно у дальній кут воріт гостей – 1:0.

Молодий нападник продовжував шукати свої шанси, і на 40 хвилині знову досяг успіху. Цуріков з лівого флангу прострілив у штрафний майданчик полтавців, які забули прикрити Супрягу, а форвард в один дотик подвоїв перевагу для своєї команди.

На початку другого тайму дніпряни одразу зняли всі питання про переможця зустрічі. Хобленко підстеріг помилку Кравчука (гравець Ворскли зробив слабку поперечну передачу на Якубу), перехопив м’яч і класним ударом пробив повз Ісенка – 3:0.

Дніпро-1 легко перемагає молодь Полтави. Далі на команду Дмитра Михайленка чекає битва за єврокубковий квиток!