Суркіс розповів про долю Михайличенка, баласту і орендованих гравців

В київському Динамо точно будуть трансфери.

Президент Динамо Ігор Суркіс в інтерв’ю програмі #Профутбол розповів про майбутнє Олексія Михайличенка на посаді головного тренера команди та долю деяких гравців:

Чи продовжить Михайличенко працювати з командою? Я розмовлятиму з Михайличенком, ми це обговоримо. Мене не влаштовує той футбол, який показує команда. Напевно, його він також не влаштовує. Ми маємо зустрітися і поговорити. Сезон завершено, час є. У нас є десять днів для прийняття рішення. Вже за десять днів команда знову збереться. Зараз, по гарячих слідах, я не робив би жодних висновків.

Трансфери? Ми вже вступали у переговори з деякими футболістами. Зараз трансферне вікно відкривається, будемо працювати.

Соль, Каргбо, Беніто, Кадірі, Вербич? Вербич – це футболіст основного складу. Що стосується інших: якщо будуть пропозиції, ми з ними попрощаємося і придбаємо на їхні місця сильніших гравців, які зможуть приносити команді результат і показувати хорошу гру. Наприклад, у Соля не складається, але він – кваліфікований футболіст. Йому давали шанси, але поки у нього не виходить. Тому, якщо по ньому будуть пропозиції, то, звичайно, ми будемо прощатися.

 Хто з орендованих гравців повернеться? Тимчик та Лєднєв однозначно повертаються. Супряга і Булеца теж повинні повернутися, але по цих гравцях ми приймемо остаточне рішення протягом декількох днів з огляду на те, якими будуть побажання тренерського штабу

Фото ФК Динамо

Нагадаємо, Динамо із соромом “виконало” своє завдання, потрапивши до Ліги Чемпіонів.

Читайте також: Зоря – Десна. Шедевр Хомченовського відправляє Зорю напряму у Лігу Європи. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також