Домашня сторінка Актуально Суркіс все пояснив. Президент Динамо сказав, що у клубі робитимуть з талантами молодіжки

Суркіс все пояснив. Президент Динамо сказав, що у клубі робитимуть з талантами молодіжки

3 читачів онлайн
0
5,804

Логічне рішення керівництва киян

Скасування турніру молодіжних команд в Україні по-різному сприйняли всі клуби. Ігор Суркіс негативно відреагував на таку ініціативу, але без підтримки з боку інших клубів киянам довелося лише прийняти майбутні зміни. Президент Динамо розповів в інтерв’ю клубному сайту киян про роботу, яку зробить Мірча Луческу, щоби розібратися хто для чемпіонів України необхідний, а кого можна відпустити.

Пряма мова:

Вважаю, що це було помилкове рішення, хоча інші клуби мене в цьому і не підтримали. Команда U-21 важлива для збалансованого розвитку гравців, їхнього поступового переходу у дорослий футбол. Не всі футболісти після Академії і рівня U-19 можуть одразу заграти за першу команду, тому наявність дубля це великий плюс. Візьміть історію з Шапаренком, який у одного тренера почав грати, потім виявилося, що він не відповідає вимогам іншого. Але в дублі у нього була можливість грати і підтримувати тонус, а потім новий тренер зробив з нього гравця національної збірної. І щоб роздобути футболіста такого рівня, зараз нам би довелося заплатити велику суму.

Крім того, зверніть увагу, що турніри дублерів є в багатьох європейських чемпіонатах, це нормальна практика, у тих же англійців в АПЛ є турнір U-23, в матчах якого можуть підтримати форму гравці, що не проходять до складу, або ті, хто повернувся після травм, але ще не в оптимальних фізичних кондиціях.

Що ми робитимемо? Мірча Луческу зараз перегляне всіх гравців з команди U-21 і далі вирішимо. Клуб займеться їхнім працевлаштуванням: когось продамо, когось віддамо в оренду. Ми могли заявитися в Першу лігу, але в цьому немає сенсу, ми вже проходили цю історію, коли команда грала без турнірних завдань.

Новий сезон клубного українського футболу розпочнеться 24 липня 2021 року матчем за Суперкубок України між Динамо та Шахтарем.

Читайте також: Річ не у грошах? Де Дзербі пояснив, чому очолив Шахтар

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хочуть бачити в Італії. Клуби Серії А цікавляться легіонером Динамо

Ще більше претендентів на футболіста киян …