Свято у Львові. Леви гризуть Маріуполь

Львівські Карпати продовжили свою серію матчів з єврокубковими бійцями України.

Олександр Бабич на поєдинок із Левами поставив у ворота Гальчука, залишивши героя матчу з АЗ Худжамова на лавці запасних. Здавалося, що Маріуполь має без проблем перемагати аутсайдера старту сезону УПЛ.

Команди повільно розпочали матч, але ближче до середини першого тайму футболісти видали результативну п’ятихвилинку. На 25 хвилині Топалов реалізував вихід віч-на-віч з Підківкою після швидкої атаки Маріуполя. Півзахисник азовців класно перекинув голкіпера Карпат – 0:1.

Відігралися львів’яни за 5 хвилини. Гуцуляк помітив у штрафному майданчику Маріуполя Фране Войковича, якого в цей момент абсолютно ніхто не опікав, і віддав класний пас на хорвата. Удар в дотик у дальній кут воріт Гальчука – і рахунок став 1:1!

Фото ФК Карпати

У другому таймі було багато боротьби і ще більше жовтих карток. Найсуворіше арбітр матчу Труханов поставився до Кльоца. Капітан Карпат двічі порушував правила, які арбітр розцінив на жовту картку – вилучення на 67 хвилині зустрічі.

Могли маріупольці вирвати перемогу у знекровалених Карпат. У першому випадку Яворський ледь не скористався помилкою Підківки на виході – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт львів’ян. Другий шанс гостей змарнував Федорчук. Екскарпатівець пробачив львів’ян, пробивши головою повз ворота Підківки з лінії воротарського майданчика.

Нічия! Карпати здобувають свій перший бал у новому сезоні, а Маріуполь готується до АЗ.