Сидорчук знову ламає гру. Знекровлене Динамо розбите Шахтарем у Києві. ВІДЕО

Довгоочікуваний матч подарував різні емоції

Динамо і Шахтар підійшли до матчу у різному настрої та з різними проблемами. Каштру після розгрому від Боруссії мав психологічно відновити команду, тоді як Луческу страждав від кадрового дефіциту через коронавірус. Румунський спеціаліст поставив усіх здорових:

Перший небезпечний момент у матчі створив Шахтар

Перспективний штрафний із середньої відстані взявся виконувати Корнієнко. Удар у лівого захисника гостей вийшов класним, але Нещерет у стрибку м’яч із кута власних воріт потягнув.

Загалом рівну грі підірвав гол Гірників. На 34 хвилині навіс Додо з правого флангу головою замкнув Мораєс. Не втримав форварда Забарний, який помилився позиційно, а Нещерет кулаком до м’яча не дотягнувся, пролетівши повз – 0:1.

Лише після пропущеного м’яча Динамо змогло створити справді небезпечний момент біля воріт Трубіна. Попов навісив у бік штрафного майданчика на Циганкова, півзахисник киян другий поверх в Матвієнка виграв і скинув на Буяльського. Гравець господарів мав час, щоби з кута воротарського майданчика пробити по воротах, але його удар лівою вийшов занадто кволим – голкіпер Шахтаря спокійно розібрався у ситуації.

Вже в компенсований до першого тайму час відзначився зі знаком мінус Сергій Сидорчук

Капітан Динамо вирішив повторити свій “подвиг”, який він здійснив у матчі з Ференцварошем в ЛЧ, і стрибнув у підкат проти Корнієнка. Монзуль нагородила порушника жовтою карткою, але після підказки відеооасистента Миколи Балакіна сама переглянула повтор і виписала нагороду у вигляді червоного прямокутника Сидорчуку – вилучення!

Другий тайм розпочався із замін у гостей

Корнієнка (показав, що через ушкодження не може продовжити гру) змінив Сіпріано, а Тайсона Каштру поміняв на свіжішого Соломона. Саме Шахтар створив перший момент біля воріт суперника. Розіграш зайвого завершив ударом з лінії штрафного майданчика Маркос Антоніо – сейв Нещерета.

Більшість донецький клуб використав на повну. На 66 хвилині Степаненко скористався вільною зоною і наважився на удар із дальньої дистанції. М’яч після рикошету від Маркоса Антоніо залетів у кут воріт Нещерета – 0:2.

Добив спантеличене Динамо Алан Патрік. Бразильський півзахисник скористався відскоком після підкату Попова у боротьбі з Коваленком і в один дотик, теж з-за меж штрафного майданчика, пробив без шансів для Нещерета – 0:3.

Битви не вийшло. Шахтар після вилучення Сидорчука спокійно довів матч до перемоги. У Мірчі Луческу має бути багато запитань до свого капітана.