Один із лідерів та символів сучасної Барселони продовжив контракт. Жерар Піке поставив свій підпис під новою угодою. Іспанець захищатиме кольори каталонців до 2022 року. Клаусула футболіста складатиме 500 мільйонів євро. В зв’язку з цим Барселона виклала відео з еволюцією вигляду Жерара з 2008 по 2017 рік. Ми вирішили трішки доповнити це відео по-своєму.

Піке підписав нову угоду до 2022 року

Синьо-гранатовий до смерті?Піке підписав нову угоду з Барселоною до 2022 року?Каталонці в честь цього виклали цікаве відео, а ми його трішки доповнили?

Опубліковано FootballHub 18 січня 2018 р.

Піке вихованець Барселони. Один з представників, так званого, золотого покоління Ла Масії – академії каталонців. Іспанець відіграв за блаугранас 422 матчі. Забив 36 голів та віддав 8 асистів. Його можна описати, як досить обережного захисника, адже за весь час в стані синьо-гранатових Піке тільки 3 рази бачив перед собою пряму червону картку. Ще 5 разів червону картку він отримував перебором жовтих карток. Всього він отримав 104 гірчичника.

Піке здобув разом з Барселоною 25 різних трофеїв, серед яких: 3 ЛЧ, 6 чемпіонств Іспанії, 3 кубки Іспанії, 6 суперкубків Іспанії, 3 клубних ЧС. Загалом за всю кар’єру Жерар завоював 32 нагороди. Особливо потрібно відмітити кубок Чемпіонату Світу 2010 року та кубок Чемпіонату Європи 2012. Неймовірні досягнення, неймовірний гравець!

 

  • Мар’ян Швед. Анкета

    Те, що вас цікавило, але змоги спитати не було. Вадим Скічко своїми запитаннями змусив Мар…
  • Голосуй сам! Символічна збірна року

    Пропонуємо обрати найкращих з кращих. Міжнародна федерація асоціацій професійних футболіст…
  • Lo-Liga. Олександр Попов

    Олександр Попов розповів про нереалізовану кар'єру футболіста, любов до Динамо, та кіно-ро…
Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамо – Астана. Перед матчем

На кого хоче бути схожий Дуелунд? Хто гратиме в нападі Динамо? Коли Повернеться Артем Бєсє…