Ситуація дуже складна! Циганик розповів подробиці протистояння України і Швейцарії

Тренер збірної України готовий дивувати швейцарців

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про поєдинок збірної України у Швейцарії:

Далі пряма мова:

Гра відбудеться. Ситуація дуже складна! Влада Швейцарії вимагає, щоби збірна України здала нові тести на коронавірус перед тренуванням, а після цього буде тренування і пресконференція Андрія Шевченка.

Якщо в заявці українців буде 13 здорових футболістів (з голкіпером), то гра відбудеться. УЄФА вимагатиме, щоби гра відбулася, та і збірна України хоче зіграти, бо інших резервних дат для догравання немає. Тому, якщо якась зі сторін відмовиться грати, то може отримати 0:3.

Влада Люцерна може заборонити проведення поєдинку, якщо буде багато хворих, але тоді УЄФА прийматиме рішення. Але якщо буде 13 здорових гравців, то гра має відбутися (плюс додалися три гравці з молодіжки, яких довикликали).

Кадрові проблеми у Шевченка просто неймовірні – це факт. Відповідальна гра, а у тренера збірної немає цілої групи основних футболістів. Зовсім по-іншому виглядав би склад команди, якби всі були здорові, але це футбол і ми зараз живемо в таких умовах.

Я розмовляв із Шевченком і він розуміє цю форс-мажорну ситуацію і розуміє, що треба грати. Грати і спробувати досягти позитивного результату. Мабуть, це найскладніший період у тренерській кар’єрі Шевченка.

Якщо всі будуть здорові, то склад збірної України можна легко вгадати. Хоча я не виключаю можливості, що зі швейцарцями збірна України може вийти зі схемою в три центральні захисники. Це зумовлено тим, що збірній України треба буде грати обережно і намагатися вдало вибігати другим номером. Нам може вдатися така гра, бо Швейцарія дуже непогано грає на контратаках, але не факт, що першим номером їм вдасться бути такими ж небезпечними.

Я впевнений, що збірна України завтра буде тією командою, яку ми звикли бачити під керівництвом Шевченка. Це команда, яка прогресує і виділяється у порівнняні з попередніми збірними. Завтра збірна зможе показати себе на максимумі, витиснувши з себе все.

Читайте також: Роналду – монстр! Експартнер португальця розповів, чому той найкращий у світі

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також