Домашня сторінка Ексклюзив Ситуація з Циганковим доволі складна© Ігор Циганик розповів про проблеми гравця Динамо та збірної України

Ситуація з Циганковим доволі складна© Ігор Циганик розповів про проблеми гравця Динамо та збірної України

0 читачів онлайн
2
14,347

Ігор Циганик в ефірі своє авторської програми Циганик LIVE розповів про ситуацію з Віктором Циганковим

Пряма мова:

Ситуація з Циганковим доволі складна. Річ у тім, що він дуже мало тренувань провів під час збору. У нього спочатку було ушкодження привідного м’яза, перед грою з Кіпром він відчув дискомфорт уже в литковому м’язі. І безперечно, це є достатньо серйозною проблемою. Наскільки мені відомо, у табір збірної приїхав його фізіотерапевт, який зараз намагається повністю відновити Віктора Циганкова, щоби він мав можливість повноцінно тренуватися, набрати форму і допомогти національній збірній у поєдинках Чемпіонату Європи. Адже без тренувань форму не набереш.

Андрій Шевченко до останнього вірить у цього футболіста і робитиме все, щоби він зіграв на Євро, бо це серйозна бойова одиниця. Всі ми дуже сподіваємося, що Циганков зможе відновитися і допомогти вже навіть у першому поєдинку з Нідерландами. Хоча у якій формі перебуває Циганков, це велике запитання. Адже дуже мало тренувань він провів через постійний дискомфорт. Можливо, той лікар, який знає особливості організму Циганкова, зможе знайти підхід, допоможе йому адаптуватися до навантажень і підвести його в оптимальній формі до Чемпіонату Європи.

Читайте також: Хто здивує на Євро? Легенда Мілана виділив гравця збірної України

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Як зупинити українських майстрів? Захисник Австрії виділив найсильніших гравців збірної України

Австрійці ретельно готуються до матчу з українцями …