Домашня сторінка Актуально Сюзанна Діннейдж – новий бос АПЛ

Сюзанна Діннейдж – новий бос АПЛ

1 min read
0
857

Запам’ятайте це ім’я ! Сюзанна Діннейдж – новий керівник Англійської прем’єр-ліги. Ішими словами, Сюзанна Діннейдж – найбільш впливова жінка у футболі. І не лише англійському. Вона стане першою жінкою-керівником великої футбольної ліги.

Фото – АПЛ

Я рада можливості отримати цю фантастичну посаду. Прем’єр-ліга дуже багато означає для великої кількості людей. Вона – це вершина професійного спорту. Можливість очолити таку динамічну і надихаючу організацію – величезна честь, – сказала після призначення Діннейдж.

Сюзанні – 51. Вона мешкає у Лондоні. Вболіває за Фулгем. З 2009 року Діннейдж працювала на телеканалі Animal Planet.

Керувати англійським футболом жінка почне на початку 2019 року. Колишній виконавчий директор АПЛ Річард Скудамор очолював чемпіонат з 1999-го. Він складе свої повноваження у грудні 2018-го.

Діннейдж обрала комісія з п’яти осіб на чолі з президентом Челсі Брюсом Баком. Згодом її затвердили клуби Прем’єр-ліги.

Діннейдж працює в індустрії телебачення більше 20 років. В кар’єрі були MTV, Channel 5, Discovery. Хоча сама Сюзанна зізнається, що завжди мріяла працювати зоологом.

Британські ЗМІ прогнозують, що прибутки АПЛ і далі зростатимуть, а новий бос постане перед розв’язанням кількох важливих проблем. Одна з них, запровадження VAR з наступного сезону.

Вболівальники ж неоднозначно відрегували на призначення Діннейдж. У коментарях пишуть, чи знає вона правило офсайду і, що тепер у штаб-квартирі АПЛ завжди буде чиста кухня і свіжі сендвічі.

Раніше цю посаду займали лише чоловіки. Тому ця робота – це великий виклик для Діннейдж. І для АПЛ. Нова ера у футболі?

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вийшов у старті і переміг Ман Юнайтед. Ярмоленко дивом не забив, але Вест Гем сенсаційно виграв! ВІДЕО

Помста за поразку в чемпіонаті …