Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Україна втратила одну позицію, але наблизилася до росіян

Рішення сербського арбітра дуже негативно вплинуло на становище України в таблиці коефіцієнтів УЄФА.

Підсумок цього євротижня був неоднозначним для українських клубів. З одного боку Динамо перемогло Фенербахче з рахунком 2:1 і пройшло до третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. 

Цей тріумф киян приніс Україні 1 бал, що за конвертацією таблиці коефіцієтів УЄФА (зароблені очки діляться на п'ять – загальну кількість місць України в єврокубках) становить 0,2 пункта.

З іншого боку - Ворскла, яка через рішенням сербського рефері Мілоша Мілановича програла АІКу 0:2. Просто арбітру захотілося зарахувати гол, якого не було. Таким чином, полтавці не принесли жодного бала до євроскарбнички.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА УкраїнаСкріншот із сайту kassiesa.net

Цим скористалися Норвегія, яка випередила Україну на 0,025. 4 норвезькі клуби: Буде-Глімт (ЛЧ), Ліллестрем, Мольде та Вікінг (усі троє грають у квафікації до Ліги конференцій) - здобули перемоги цього тижня і пройшли до наступного раунду змагань. Наразі наша країна є 14-ю у таблиці коефіцієнтів.

Натомість, відстань між Україною та росією, яка отримала від УЄФА безпідставний подарунок у вигляді 4,333 бала за цей сезон, скоротилася ще більше і тепер становить 1,115.

Читайте також: Прощання близько? 20-разовий чемпіон узгодив контракт із гравцем Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також