Домашня сторінка Актуально Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Поразки Шахтаря, Динамо та Зорі обернулися трагедією для України

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Поразки Шахтаря, Динамо та Зорі обернулися трагедією для України

2 читачів онлайн
0
10,886

Ситуація погіршується

Єврокубковий тиждень для українських команд взагалі не вдався: провал Шахтаря у матчі Ліги Чемпіонів з менхенгладбаською Боруссією (0:6), поразка, хоч і з характером, Динамо у матчі з Барселоною (1:2) та фіаско Зорі у грі Ліги Європи з АЕКом (1:4). Таким чином, Україна не отримала жодного балу до таблиці коефіцієнтів УЄФА і продовжує залишитися на 12-й позиції, маючи 29,9 пунктів.

Натомість безпосередні суперники України у таблиці коефіцієнтів продовжують відриватися. Тепер відставання нашої країни від Шотландії становить 0,475 бала, а від Австрії воно збільшилося до 3,525 пунктів.

Цей євросезон Україна розпочала з 12-го місця, що позбавляє її прямої путівки до групового етапу Ліги Чемпіонів наступного року (якщо на такій позиції залишимося за підсумками єврокубкового сезону). В такому разі чемпіон УПЛ теж гратиме кваліфікацію до ЛЧ, а не проходитиме до групового етапу напряму, як зараз. Щоби цього не сталося, після закінчення цього сезону Україна має бути не нижче 10-ої сходинки.

Читайте також: Баварія дограється. Переможці Ліги Чемпіонів можуть втратити зірку на рівному місці та Асист Яремчука, розгром Мілана і порятунок Бенфіки. Вечір божевільних матчів у Лізі Європи

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Результати матчів Ліги Європи: Шалений порятунок Лестера на користь Зорі, катастрофа Гента без Яремчука, Росія без перемог

Позитивне завершення єврокубкового тижня …