Домашня сторінка Ексклюзивно Тайсон, його жест і расизм. У расистському суспільстві недостатньо бути не расистом ©

Тайсон, його жест і расизм. У расистському суспільстві недостатньо бути не расистом ©

1 min read
1
13,928

Звернення бразильця до людей.

Капітан донецького Шахтаря Тайсон на своїй сторінці в інстаграм розмістив пост, у якому звернувся до вболівальників, пояснивши своє ставлення до ситуації, яка сталася в матчі з Динамо. Переклад з португальської прозвучав в ефірі програми ПРОФУТБОЛ:

Я люблю свою расу, я борюся за свій колір, щоб я не робив – це для нас, для любові… Я ніколи не буду мовчати перед таким нелюдським і зневажливим вчинком! Мої сльози були від обурення, розкаяння і безпорадності, що я нічого не міг зробити в той момент! Але нас дуже рано вчать бути сильними і давати здачі! Боріться за наші права та за рівність! Моя роль – бити в груди, піднімати голову і продовжувати боротися завжди! У расистському суспільстві не достатньо бути не расистом. Ми повинні бути антирасистами! Футбол потребує більшої поваги, світові потрібно більше поваги! Дякую всім за повідомлення підтримки! Ми боремося далі …Ні расизму.

View this post on Instagram

“ Amo minha raça, luto pela cor, o que quer que eu faça é por nós, por amor… “ Jamais irei me calar diante de um ato tão desumano e desprezível ! Minhas lágrimas foram de indignação, de repúdio e de impotência, impotência por não poder fazer nada naquele momento ! Mas somos ensinados desde muito cedo a sermos fortes e a lutar ! Lutar pelos nossos direitos e por igualdade ! O meu papel é lutar , bater no peito , erguer a cabeça e seguir lutando sempre ! ✊🏿 Em uma sociedade racista, não basta não ser racista, precisamos ser antirracista ! O futebol precisa de mais respeito, o mundo precisa de mais respeito ! Obrigada a todos pelas mensagens de apoio ! Seguimos a luta …✊🏿 Net rasizmu

A post shared by Taison Barcellos Freda (@taisonfreda7) on

Читайте також: Шахтар – Динамо. Коментарі про футбол

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Андрій Шевченко: Ван Дайк чи Мессі?

Головний тренер збірної України поділився враженнями від цьогорічного розіграшу Золотого М…