Так можна і вбити. Екссупернику Динамо завдали страшного удару під час матчу Ліги Європи. ФОТО

Грубіян за свої дії отримав червону картку.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Рейджерс на Айброкс приймав Славію (0:2). Чеські гості відкрили рахунок у першому таймі, а після перерви стався жахливий епізод за участь гравця шотландців Руфа та голкіпера чехів Коларжа. Англійський нападник бажав дістати м’яч, пішов прямою ногою на воротаря гостей і влучив тому в голову шипами!!!

Photo by Andrew Milligan – Pool/Getty Images

Коларжа одразу замінили, а після матчу футболісту діагностували перелом стінок лобової пазухи і рвані рани обличчя (гравцю наклали 10 швів).

Руфа заслужено вилучили (і він має отримати солідну дискваліфікацію), а Славія згодом забила другий м’яч і втримала перемогу своєї команди. У 1/4 фіналу чехи зіграють проти Арсенала.