Так тримати! Ярмоленко забив фантастичний м’яч у ворота Норвіча

У четвертому турі АПЛ Вест Гем зустрічався із Норвічем. І знову головний тренер Молотобійців Мануель Пеллегріні випустив у старті Андрія Ярмоленка.

Вже на початку матчу Ярмоленко хотів заробити пенальті для своєї команди. Андрій дуже красиво впав у штрафному майданчику Норвіча, але це не оцінив суддя матчу і не призначив одинадцятиметровий. Повтор епізоду показав, що українець продемонстрував надмірні акторські якості, за які міг навіть отримати жовту картку.

За декілька хвилин Андрій міг записати на себе асист. Українець вирізав чудову передачу під удар Андерсону. Бразилець пробивав по воротах із гострого кута, але удар заблокував захисник.

У першому забитому м’ячі Ярмоленко участі не брав. Масуаку пролетів по лівому флангу, прострілив у воротарський майданчик на Аллера, а нападник Вест Гема протиснув захисника і переправив м’яч у ворота. 3 забиті м’ячі у 3 матчах — прекрасна статистика новачка Молотобійців і 1:0.

Як і у попередньому матчі, Ярмоленко грав не тільки на звичному правому фланзі. Він часто опинявся поруч із Аллером, особливо тоді, коли на праву бровку зміщувався Андерсон.

На 56-й хвилині Ярмоленко забив! Українець протягнув м’яч по своєму флангу, віддав на Нобла, а опорник Вест Гема намагався віддати в центр на партнера по команді. М’яч влучив у захисника, але відлетів до Ярмоленка. Андрій не роздумуючи, одразу пробив у праву від голкіпера дев’ятку. Фантастичний удар і 2:0!

View this post on Instagram

A special moment for @yarmolenkoandrey ❤️

A post shared by West Ham United (@westham) on Aug 31, 2019 at 2:19pm PDT

Для Андрія це третій гол в АПЛ. Перші два м’ячі він забив 349 днів тому у ворота Евертона.

Ярмоленка замінили на 71-й хвилині. Матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь Вест Гема.

І про матч Манчестер Сіті – Брайтон, де виблискував ще один українець Олександр Зінченко.