Так Циганков ще не забивав! Чемпіон Білорусі Шахтар битий київським Динамо. ВІДЕО

Непогана гра дала результат!

Після поразки від Легії на Динамо очікувало випробування чемпіоном Білорусі солігорським Шахтарем. Мірча Луческу вдався до ротації, випустивши зі старту абсолютно інший склад, ніж той, що починав поєдинок з поляками:

Кияни зробили висновки з поразки у стартовій тренувальній грі. У першому таймі українська і білоруська команди не створили жодного супершансу. Шахтар мав непоганий штрафний, який завершився ударом повз ворота, а в Динамо добре прикладався Андрієвський – Гутор потягнув удар ексгравця Зорі.

На другий тайм у складі киян вийшли Бущан, Сідіклей, Шабанов (по ходу першої половини змінив травмованого Сироту), Забарний, Кенджора, Клейтон, Буяльський, Андрієвський, Дуелунд, Циганков, Супряга.

Забити перший м’яч Динамо в 2021 році судилося бразильцеві Клейтону. На 51 хвилині Циганков виконав подачу з кутового на дальню стійку воріт Шахтаря, Кенджора виграв боротьбу і пробив у протилежний бік. Голкіпер білорусів Чернік намагався перехопити пас/удар поляка, але помилився і бразилець Клейтон із декількох метрів поцілив вже у порожні ворота номінальних гостей – 1:0.

Луческу хотів втримати лідерство, тому не соромився міняти стомлених гравців. Одна із таких замін вийшла досить цікавою, адже Андрієвського в центрі поля змінив Віталій Миколенко. Лівий/центральний захисник киян до завершення матчу грав на позиції опорного півзахисника. Універсал!

Динамо діяло цікавіше, тому не дивно, що киянам вдалося подвоїти перевагу над командою Григорчука. На 78 хвилині затяжна атака номінальних господарів завершилася ударом злету від Кенджори. Захисник українського клубу пробив із відскоком від газону, і м’яч, влучивши у спину Циганкову, залетів за комірець голкіперу Шахтаря Черніку – 2:0!

На останні хвилини Мірча Луческу випустив молодого таланта киян Владислава Ваната, і той ледь не забив. Нападнику вдався хороший удар з-за меж штрафного майданчика, але воротар суперника потягнув м’яч з кута власних воріт.

Фінальний свисток – перша перемога Динамо в 2021 році!