Таке різне Динамо! Циганков з пасу Ваната повертає віру в команду, але дикі помилки її знову вбивають. ВІДЕО

Час робити висновки!

Мірча Луческу оцінив старання Владислава Ваната у відведені тому хвилини поєдинку з тбіліським Динамо. 19-річний форвард отримав місце у стартовому складі киян на матч із ЦСКА 1948 і свого тренера не розчарував.

Після трьох матчів без футболу на поле повернувся лідер Динамо – Віктор Циганков. Саме 15-ий номер української команди відкрив рахунок у матчі на 30 хвилині. Караваєв віддав пас в центр поля, Ванат у боротьбі з захисником політ м’яча продовжив далі на хід Циганкову, який випередив голкіпера болгарського клубу і пробив повз захисника суперників у порожні ворота ЦСКА 1948 – 1:0.

До перерви кияни створили ще декілька супершансів, щоби збільшити свою перевагу. Найкращий такий момент мав на на 42 хвилині Віталій Буяльський. Петров зачепив у власному штрафному майданчику Циганкова – пенальті. Буяльський вирішив виконати одинадцятиметровий так само як і в матчі з Динамо Тбілісі – голкіпер команди із Софії Наумов намір українця розгадав і відбив удар киянина – сейв. На добиванні міг відзначитися Дуелунд, але той же Наумов впорався із ударом з близької відстані.

Міг Ванат ще раз підловити гокліпера гостей на помилці, але, перехопивши м’яч біля чужого штрафного майданчика, прокинув м’яч повз голкіпера і з гострого кута пробив по порожнім воротам – трохи невлучно.

На другий тайм Мірча Луческу випустив майже повністю інший (окрім Андрієвського) склад: Бущан, Сідіклей, Шабанов, Попов, Кенджора, Андрієвський, Сидорчук, Де Пена, Лєднєв, Родрігес, Супряга.

Заміни не пішли номінальним господарям на користь і вже ж у першій атаці болгари рахунок зрівняли! Простріл з флангу за допомогою рикошету від Сидорчука перетворився у гольову передачу для Топузова, який з близької відстані поцілив у сітку воріт Бущана – 1:1.

Гості продовжували атакувати, але на 61 хвилині кияни знову вийшли вперед. Лєднєва збили в момент пасу на Де Пену і арбітр знову вказав на одинадцятиметрову позначку. Карлос Де Пена свій пенальті виконав ідеально – 2:1.

Перевага за рахунком була, але зникла будь-яка ігрова перевага, яку команда Мірчі Луческу мала в першій половині зустрічі. Якщо у першому таймі Нещерет більше відпочивав, то Георгію Бущана доводилося рятувати (як після удару Камбурова) свою команди. Проте не допоміг своїм партнерам воротар киян на 82 хвилині. Невдала скидка Вікентія Волошина (чи то на Сидорчука, чи то на Кенджору) перетворилася у передачу на Бастунова, який вийшов віч-на-віч з Бущаном і пробив – м’яч від рук голкіпера Динамо полетів у сітку воріт – 2:2.

Організувати фінальний штурм і вирвати перемогу у підопічних Луческу не вийшло. Другий тайм знову показав беззубість киян.

Дивіться Міжсезоння ЛАЙВ із прямим включенням після матчу (ексклюзивний коментар Огнєна Вукоєвича!)