Талант робить результат. Динамо здобуло першу перемогу у Швейцарії. ВІДЕО

У третьому контрольному матчі на швейцарському зборі Динамо зустрілося зі Сьйоном.

У першому таймі кияни діяли краще за суперника. Динамівці були активніші в атаці, створили кілька небезпечних моментів і, врешті решт, змогли забити. Тимчик, Буяльський та Назар Волошин організували хорошу швидку атаку, яку завершив Ванат. Нападник Динамо відгукнувся на простріл Волошина з правого флангу, випередив захисників і спрямував м'яч у сітку воріт швейцарців.

Сьйон відповів лише одним хорошим дальнім ударом. Бойко впорався із пострілом, перевівши м'яч на кутовий.

У другому таймі гравці Сьйона дещо активізувалися і почали більше володіти м'ячем. Щоправда, як такої небезпеки біля воріт Динамо швейцарці так і не змогли створити.

Кияни також не награли на забитий м'яч у другому таймі. Запам'ятався лише удар Андрієвського зі штрафного, який нейтралізував голкіпер. Під кінець поєдинку темп гри надзвичайно впав і, схоже, гравці вже погодилися, що рахунок 0:1 буде остаточним.

Динамо здобуло першу перемогу на швейцарському зборі у рамках турне під гаслом #MatchForPeace. Далі на киян чекає куди сильніший суперник — Янг Бойз.