Домашня сторінка Ексклюзив Тарас Степаненко про перенесення Євро: Хоч зможу спокійно відновитися

Тарас Степаненко про перенесення Євро: Хоч зможу спокійно відновитися

0 читачів онлайн
0
498

В ефірі програми ПРО ЄВРО Тарас Степаненко поділився думками про перенесення Чемпіонату Європи і деталі свого відновлення.

Як ти думаєш, чи зміниться команда за цілий рік та у позитивний чи негативний бік будуть ці зміни?

Я думаю, що зміниться. Бо за цілий рік може статися будь-що: хтось може втратити місце у складі збірної, хтось – травмуватися. Це такий процес, що тут не можна загадувати.

У кращий чи гірший бік? Якщо чесно, не можу сказати. Все залежатиме від того, як футболісти збірної гратимуть у своїх клубах. Який рівень вони показуватимуть і яких результатів зможуть досягти. Але будемо сподіватися, що тренерський штаб триматиме всіх футболістів у тонусі, створюватиме конкуренцію. Тоді збірна ще виросте та набереться досвіду.

З моральної точки зору як це для футболістів, готуватися і почути, що Євро переноситься? Чи ти вже готувався до цього?

Та ні, я теж дуже чекав Євро. Я завжди говорив, що це велика подія. Деякі футболісти не змогли, навіть граючи багато років у збірній, потрапити до фінальної частини Євро. Для мене особисто це великий турнір. Я дуже його чекав, готувався. Мої рідні мали полетіти на всі матчі збірної у групі, все вже було організовано. Але у зв’язку з вірусом довелося все скасувати. Я засмутився, проте, треба розуміти, що важка ситуація не тільки в Україні, а я й у світі. Тому ми повинні іноді відкладати свої амбіції на другий план і більше думати про здоров’я людей, своїх рідних та близьких.

А як твоє самопочуття, ти нещодавно повернувся з Лондона? Як почуваєшся зараз?

Все нормально, працюю двічі день. База, так би мовити, в моєму повному розпорядженні, оскільки через карантин всі хлопці – по домівках. Тобто, тільки травмовані приїжджають на базу. Спокійно готуємося, працюємо, і, звичайно, для мене це добре. Адже коли я бачу, що хлопці тренуються, а я не можу, то це спонукало б мене поспішати. А так спокійно йду по програмі. Все буде добре.

Читайте також: Респект! Футболісти відмовляються від зарплатні заради працівників клубу та Сум для Артети. Найкращий бомбардир канонірів покине клуб

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Не всі мають можливість купити маски© Гравець Динамо допомагає людям на вулицях Києва

Надзвичайно крутий вчинок від молодого півзахисника київського Динамо! …