Те, що вони роблять — божевілля© Лідер Барселони жорстко наїхав на керівництво

У Барселоні панує напружена атмосфера.

Захисник каталонського клубу Жерар Піке вщент розніс керівництво Барселони. У великому інтерв’ю для La Vanguardia розповів про ситуацію із Мессі, розмову з Бартомеу та назву для нового стадіону:

Я не хочу мати поганих стосунків ні з ким, але… Подивіться на скандал із соціальними мережами (керівництво Барселони найняло окрему фірму, яка критикувала гравців та легенд клубу — прим.ред.). Як гравець Барселони, я бачу, що клуб витратив гроші, які зараз хоче забрати з нашої зарплати, на критику не лише колишніх гравців Барси, а й нинішніх. Те, що вони роблять — божевілля! Я вимагав поясненнь від Бартомеу, і той сказав мені: Жераре, я нічого про це не знав. Я йому повірив. Але тоді я бачу, що особа, яка мала укласти контракти з цими компаніями (ботофермами — прим.ред.), все ще працює в Барселоні.

Пам’ятаю одну розмову з Лео. Я сказав йому: Почекай рік, тоді прийдуть нові органи влади. Після шістнадцяти років перебування на Камп Ноу Лео здобув право вирішувати власну долю. Якщо він хоче піти, ви повинні порозумітися з ним. Це шокує. Лео заслуговує на краще. Новий стадіон повинен носити його ім’я, а вже потім ім’я спонсора.

Про це багато говорять. що роздягальня має надмірну владу, але правда полягає у тому, що клуб працює добре, коли існує чітка ієрархія. Президент — найважливіший, а за ним — тренер, який відповідає за роздягальню. Проблеми виникають, коли цей ланцюг розривається.

Читайте також: Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Сенсаційний тріумф Шахтаря приносить дорогоцінні очки, але цього замало.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також