Домашня сторінка Актуально Тіло підняли, але ще не визначили Сала це чи пілот

Тіло підняли, але ще не визначили Сала це чи пілот

0 читачів онлайн
0
2,056

Фахівці британського бюро розслідування авіакатастроф підняли з дна Ла-Маншу з глибини 67 метрів одне тіло, яке виявили серед уламків літака три дні тому. Його доставили на півострів Портленд, щоб з’ясувати: це тіло пілота Девіда Ібботсона чи футболіста Еміліано Сали.

На жаль, спроби відновити уламки досі успіхом не увінчалися – негода змусила водолазів піднятися на поверхню ні з чим. Сильні припливи в місці авіакатастрофи обмежують можливості втручання. У короткостроковій перспективі прогноз погоди теж поганий, тому було прийнято важке рішення припинити операцію з підняття залишків літака.

Зупинка операції означає одне: котрась із родин після ідентифікації тіла компетентними органами зможе поховати рідну людину. Тіло перебувало у воді упродовж 18 днів і неможливо одразу сказати, хто це. Натомість інша сім’я так і не отримає тіла, а з ним і реального підтвердження втрати.

Нагадаємо, на кошти фонду сім’ї Сали були поновлені пошуки зниклого літака, в якому перебував футболіст.

А розпочалася трагічна історія 21 січня, коли аргентинський футболіст, попрощавшись із колишніми одноклубниками із Нанта, вилетів на приватному літаку до Кардіффа. Увечері цього ж дня літак зник із радарів. Пошуки тривали упродовж трьох днів, але виявилися безрезультатними. Рятувальникам вдалося знайти лишень деякі частини літака.

У неділю, 3 лютого, стартували підводні пошуки зниклого літака.  Які дали результат вже за 15 годин.

Нещодавно історія набула не примного продовження – Нант вимагає від Кардіффа повністю оплатити проведений трансфер.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шалені гроші! 10 найдорожчих молодих футболістів світу за версією Forbes

Авторитетне видання склало цікавий рейтинг …