Домашня сторінка Без рубрики Токени Parimatch серед перших на Binance NFT

Токени Parimatch серед перших на Binance NFT

36 читачів онлайн
0
80

16 червня Parimatch запустить NFT колекцію в рамках програми 100 Creators від Binance

Токени Parimatch будуть продані на платформі з аукціону на честь запуску маркетплейсу Binance NFT. Всі збори від продажу токенів будуть передані в Parimatch Foundation для підтримки благодійних проєктів фонду.

Binance запустили програму 100 Creators, щоб підтримати та просувати творців-новаторів з усього світу і привернути увагу до NFT з різних країн й культур. 100 Creators стануть піонерами на ринку торгівлі Binance NFT та зможуть виставити на продаж свої роботи в перший тиждень після запуску маркетплейсу.

Перші токени Parimatch присвячені старій платформі компанії, з якою у 2000-х почався шлях бренду в цифровому форматі. NFT колекція зі старою платформою символізує технологічну трансформацію компанії та вплив інновацій на світ і бізнес.

Ми раді повідомити про колекцію NFT від Parimatch на маркетплейсі Binance NFT. Токени Parimatch — символ ностальгії та показник трансформації розваг в технологічну епоху. Це винятковий спосіб зафіксувати вихідну точку нашого продукту й продемонструвати, як оцифровується світ, — прокоментував реліз Іван Ляшенко, CMO Parimatch

Binance NFT запускається 24 червня, надаючи пріоритет оптимальному користувацькому досвіду, мінімальним комісіям, високій ліквідності та цінним NFT. Маркетплейс Binance NFT використовуватиме ту саму систему облікових записів, що і Binance.com. Чинні користувачі Binance зможуть отримати доступ до ринку NFT та торгувати зі своїх поточних облікових записів Binance. Новим користувачам просто необхідно зареєструватися на Binance.com, щоб розміщувати свої токени та торгувати на платформі Binance NFT.

Parimatch

Міжнародний букмекерський холдинг з майже 3 мільйонами унікальних користувачів по всьому світу. Parimatch — це синергія технологій, бізнесу та спорту. Компанія постійно розвивається, покращує якість сервісу та технологій, відкриває нові для себе ринки. Бренд був заснований в 1994 році та з фізичних пунктів приймання ставок виріс у високотехнологічну платформу розваг, яка представлена ​​на чотирьох континентах та у понад десяти країнах світу.

Дізнатися більше про Parimatch тут

Binance

Провідна світова блокчейн-екосистема й постачальник інфраструктури для криптовалюти з комплексом фінансових продуктів, який включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей, покликана розширити свободу засобів для користувачів. Для цього пропонує унікальний портфель криптовалютних продуктів й можливостей. Серед таких торгівля та фінанси, освіта, дослідження та дані, благодійність, інвестиції та інкубація, децентралізація та інфраструктурні рішення, а також багато іншого.

Дізнатися більше про Binance тут

NFT-маркетплейс Binance

Відкритий ринок для художників, креаторів, кріптоентузіастів та колекціонерів NFT з кращого ліквідністю й мінімальними комісіями. Binance NFT, що складається з преміального та звичайного торгових майданчиків, пропонує цінні предмети колекціонування та легкодоступний торговий ринок для всіх користувачів.

Дізнатися більше про Binance NFT тут

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Акція з розіграшем абонементів на матчі Шахтаря у сезоні 2021/22 років

Для того, щоб взяти участь у акції, потрібно: …