Томас Грімм про майбутнє, нового президента УПЛ і розширення чемпіонату

Президент УПЛ Томас Грімм поспілкувався із журналістами на прес-ланчі та розповів про подальші перспективи свого перебування на посаді.

ФОТО Сергія Маринчака Про своє майбутнє

– В інтерненті були певні матеріали стосовно мого президенства. Моя каденція завершується 5 квітня, і я вже повідомив усіх, що не буду переобиратись. Наступний президент повинен мати значно більше повноважень. Рано чи пізно Україна таки матиме єдиний телепул. Коли саме це відбудеться, не знаю, але впевнений, що так буде.

Про розширення УПЛ

– Наступного сезону в УПЛ буде 14 команд, а не 12, як зараз. Я проти цього, адже має бути баланс між командами. А зараз є дуже велика різниця між першим і останнім місцем.

Про телепул

– До Прем’р-Ліги звертались іноземні мовники, великі телекомпанії, умовні Eurosport та Sky. Втім, точних назви цих компаній не можу сказати.

Про мовну проблему

Для мене українська мова досить складна. Можливо, тому і не вдалось поспілкуватись сам на сам з певними людьми стосовно телепулу. 

За нашою інформацією, новий президент УПЛ до завершення каденції Томасом Гріммом обраний не буде. Наступні вибори президента мають відбутись за планом – 6-го квітня.

Читайте також: Риболовля сім’ю не годує. Екстренер Динамо поїхав за парєбрік.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також