Тому він і найкращий! Малиновський голом та асистом розвалив суперника у Серії А. ВІДЕО

У 21-му турі Серії А Аталанта в гостях грала з Удінезе.

Руслан Малиновський, якого визнали найкращим гравцем бергамасків у грудні, вийшов у стартовому складі на цей поєдинок.

Уже на 17-й хвилині Аталанта повела у рахунку. Пеццелла виконав подачу з лівого флангу фактично на лінію воротарської зони, куди вбігав Пашалич. Хорват виграв повітря у захисника і пробив головою під стійку – 0:1.

Ще за п’ять хвилин бергамаски забили вдруге. Малиновський віддав передачу у центрі поля на Муріеля, колумбієць спокійно увійшов до штрафного майданчика (захисник лише супроводжував гравця Аталанти), на замасі прибрав оборонця і закотив м’яч у кут воріт – 0:2.

Після цього господарі могли відквитати один гол. Деулофеу увірвався до штрафного майданчика і з близької відстані стріляв по воротах Аталанти. Муссо врятував свою команду від пропущеного м’яча.

На 43-й хвилині Руслан Малиновський забив третій м’яч Аталанти в цій зустрічі.  Підопічні Джан П’єро Гасперіні розігнали швидку контратаку. Пеццелла пробивав з меж штрафного майданчика, але його удар заблокував захисник. М’яч відлетів до Малиновського і українець спокійно відправив його у сітку воріт – 0:3.

По перерві Удінезе з допомогою гравців Аталанти забив. Сталося це на 59-й хвилині. Моліна завдав удару з дальньої дистанції, але м’яч влучив у гравця бергамасків Джимсіті, суттєво змінив траєкторію і залетів у ворота Муссо – 1:3.

Та на цьому камбек господарів закінчився. Адже з гострою попереду у гравців Удінезе не клеїлося, а в захисті були великі проблеми. На 77-й хвилині Муріель забив четвертий м’яч Аталанти. Колумбієць отримав чудову передачу з глибини поля, дуже просто хитнув захисника, вийшов віч-на-віч з голкіпером і потужно пробив у кут. М’яч гучно від стійки залетів у ворота – 1:4.

На 88-й хвилині господарі відіграли ще один гол. Бету вийшов на побачення з Муссо і перекинув голкіпера Аталанти – 2:4.

Утім, на цей гол Аталанта відповіла двома. Спочатку Хатебур прострілив з правого флангу і Меле на дальній стійці випередив захисника та вколотив м’яч у ворота – 2:5. А потім Пессіна з лінії штрафного майданчика встановив остаточний рахунок – 2:6.

Після цієї перемоги Аталанта набирає 41 пункт.