Тотальне знищення. Юнаки Динамо стирають Баварію з лиця землі. ВІДЕО

Київське Динамо продовжує свою боротьбу в Юнацькій лізі УЄФА

Після розгрому португальської Бенфіки в Києві (4:0) команда Ігоря Костюка завітала в гості до мюнхенської Баварії.

Фото ФК Динамо Київ

Український колектив з перших же хвилин показав суперникам, що не боїться їхнього грізного імені. Кияни могли забивати на самому старті, коли Діалло після невдалого скидання від захисника Баварії на свого голкіпера підстеріг похибку оборонця і пробив у дальній кут воріт господарів – поруч зі стійкою.

Тиск динамівців мюнхенці розбавили своїм небезпечним моментом. Кабадай ударом зі штрафного поцілив у поперечку воріт Нещерета.

Динамо не давало спокою обороні господарів і це принесло результат на 33 хвилині. Царенко вдало зіграв на підхопленні, прокинув м’яч між двох опонентів і навісив на дальню стійку воріт Хюльсманна. Навіс партнера по команді замкнув ударом головою Діалло0:1!

Animated GIF

Зв’язка Царенко-Діалло знову зіграла вже після перерви. На 57 хвилині український півзахисник запустив у прорив сенегальця, який хитнув оборонця Баварії і пробив точно у дальній кут воріт Хюльсманна – 0:2!

Радість киян вийшла подвійною, адже за дві хвилини гості забили ще один м’яч! Яцик своїм пасом знайшов Назарія Волошина у штрафному майданчику господарів, а той без роздумів пробив точно у дев’ятку воріт Баварії – 0:3!

Розбиті мюнхенці не встигали піднімати голову за швидкими атаками киян. Діалло після передачі від Волошина міг оформити хет-трик, але не переграв Хюльсманна, вийшовши віч-на-віч.

Остаточний рахунок встановив Ілля Скрипник. Бенедюк вивів партнера віч-на-віч із Хюльсманном і той не схибив – 0:4!

Команда Ігоря Костюка спокійно довела матч до заслуженої розгромної перемоги. Кияни з 6 балами очолють турнірну таблицю групи Е.