Тотальний розгром у Києві. Динамівський Мане розриває Барселону. ВІДЕО

Динамо U-19 приймало у Києві суперників із Барселони в Юнацькій лізі УЄФА.

Підопічні Ігоря Костюка уже на 2-й хвилині вийшли вперед – свій 4-й м'яч у турнірі забив Самба Діалло. 18-річний сенегалець чудово розібрався у штрафному майданчику і пробив обвідним ударом повз голкіпера – 1:0.

Барселона зрівняла рахунок на 37-й хвилині. Гаррідо прорвався лівим флангом та пробив повз Руслана Нещерета – 1:1

За кілька хвилин Барса залишилася в меншості. Другу жовту картку отримав Акомач.

Динамівці скористалися грою в більшості. На останніх секундах першого тайму забили другий м'яч. Кирило Попов впевнено зіграв головою у штрафному майданчику після подачі Назара Волошина – 2:1.

Кияни не зупинилися. На 66-й хвилині захисники Барселони загубили у своєму штрафному центрального захисника динамівців Максима Дячука. Той скористався чудовим навісом Антона Царенка – 3:1.

Розгромним рахунок став на 83-й хвилині. Діалло скористався прострілом з флангу і встановив остаточний рахунок матчу – 4:1.

Після 4-х турів Динамо U-19 посідає першу сходинку у групі. Підопічні Ігоря Костюка виграли усі матчі, окрім виїзного з Барселоною (0:0). Загальна різниця голів – 12:1.