Тотальний бокс Ломаченка. Кролла поцілував канвас

Related video

Український суперчемпіон Василь Ломаченко (13 перемог – 1 поразка) провів свій обов’язковий захист титулів WBO і WBA.

Суперником одного із найкращих боксерів сучасності став британець Ентоні Кролла (34 перемоги – 7 поразок – 3 нічиї).

Українець одразу взявся до справи. Ломаченко захопив ініціативу і з кожним наступним раундом нарощував швидкість свого боксування. Щастя Кролли, що в кінці 3 раунду рефері відрахував нокдаун, врятувавши британця від граду ударів Ломи.

Проте перемога від нашого чемпіона далеко не пішла. Вже в наступному раунді  неймовірний за швидкістю, силою і влучністю удар Ломаченка з правої руки (Василь – лівша) в скроню претенденту завершив поєдинок.

Photo by Steven Ryan/Getty Images

Після бою Кроллу відвезли до лікарні, з носом все гаразд, аде він дуже засмучений. Погляньте, як на цю новину відреагував Василь у розмові з пресою.

Ймовірно, своїм останнім ударом Ломаченко зламав собі правий зап’ясток. За словами боксера, обстеження пройде завтра і є вірогідність того, що українець пропустить від 6 до 8 тижнів. Василя ця травма дуже засмутила, адже Ломаченко – чемпіон, який вже думає про можливого наступного суперника, а тут доведеться витрачати час на лікування. І лише тоді думати про майбутнє головне своє завдання – переписати історію боксу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також