Тоттенгем і Арсенал зарубилися на нічию

Лондонське дербі Тоттенгем — Арсенал обіцяло бути гарячим. А все через місце обох команд у турнірній таблиці АПЛ.

Канонірам була дуже потрібна перемога, адже вона наблизила б їх до 3-го місця, де зараз осів Тоттенгем. В разі перемоги Арсенал скоротив би відставання від шпор до 1-го пункту, а це вже — шанс залишити легендарне арсеналівське 4-те місце.

Гостям вдалося забити вже на початку зустрічі. Все почалося із того, що Кейн втратив м’яч у чужому штрафному, каноніри винесли м’яч у центральне коло, а там захисник шпор Санчес припустився просто фатальної помилки — не влучив головою по м’ячу. Ляказетт підстеріг колумбійця і швидко віддав на хід Ремзі, який вискочив сам на сам із Льорісом, обіграв його та переправив м’яч у порожні ворота — 0:1.

Після пропущеного м’яча гравці Тоттенгема активно пішли в атаку. Каноніри давали дуже багато простору супернику. Підопічні Почеттіно розігрували навіть у штрафному майданчику Арсенала: Кейн та Сон декілька разів намагалися розібратися із захисниками на дриблінгу. Не вистачало лише останнього влучного удару.

У заключні хвилини першого тайму подвійний подвиг здійснив Лено. Голкіпер Арсенала спочатку відбив м’яч після удару впритул від Еріксена, а за декілька секунд неймовірним чином зреагував на добивання Сіссоко із середньої дистанції. Перед голкіпером було декілька гравців, тому він майже не бачив момент удару, але все ж врятував свою команду, перевівши м’яч на кутовий.

Photo by Michael Regan/Getty Images

У другому таймі Тоттенгем продовжив тиснути на суперника. Десь не вистачало ідеальних кондицій Гаррі Кейна. Бомбардир шпор добре чіплявся за м’яч, але не міг нанести вирішальний удар. Одного разу канонірів пробачив Алдервейрелд, коли на правому фланзі сильно пробивав злету, але теж невлучно.

Кейн не міг забити з гри, але забив із пенальті, який сам же і заробив. Після навісу зі штрафного Мустафі штовхнув у спину нападника шпор і арбітр призначив пенальті. А от система VAR такий пенальті не призначила б, оскільки у Кейна був невеличкий офсайд. Сам Гаррі і реалізував одинадцятиметровий, розвівши м’яч і воротаря.

Здавалося, що на останніх хвилинах одна з команд таки зможе забити. Тоттенгем організовував хороші позиційні атаки, а каноніри шукали щастя у контрспробах.

Обамеянг мав усі шанси приносити перемогу Арсеналу. Габонець теж заробив пенальті, але не зумів переграти Льоріса з 11 метрів — справедливо, оскільки порушення не дуже тягнуло на пенальті.

На 95-й хвилині Арсенал ще й залишився у меншості. Торрейра прямою ногою спочатку торкнувся м’яча, а вже потім зрізав Роуза. Суперечлива червона. Схоже, що арбітр зреагував на те, що Торрейра дуже високо підняв ногу і міг нанести серйозну травму.

1:1 – і Тоттенгем зміг зберегти 4 пункти відриву від Арсенала у турнірній таблиці.